Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Fatmagülde aşkı memnu gibi boş geçiyor
Ben izlemiyorum ,izlettirmiyorum
Sıkıcı hep aynı şey:dilcikar:

aşkı memnu hiç boş geçmediki.bu topikte o dizi kadar yorum yazılan başka bir dizi yok.

çekildiği mekan izlettiriyordu.oyuncu zenginliği vardı...

sinema filmi dizi olarak çekiliyor.ama çok vasat geçiyor.

kerim ,fatmagül,

kerim fatmagül,fatmagül,ün yengesi.

arada bir yaşaranlar...madem öyle ilk bölümde herşey olmasaydı....

ayrıca fatma gül çok silik duruyor dizide:1no2:.başrol değil gibi.yengesi daha ortalıkta.....

kadın birde süreki biz nolucaz diyor kerime.

fatma gül,ün yengesinin suçu ne:roflol:

ben ilk bölümünü izledim sadece ondada o malum sahneyi izmlememiştim.ilk bölüm sonunda dediğim şey bu dizi tutmaz aşkı memnu kadar oldu.dediğimde çıkıyo sanırsam,ilk bölümden sonra bakmadım hiç fragmanına rastlıyom arada hep aynı ne olduğu belli değil:sinifsinif::umursamaz:

ben izledim dün akşam olaylar çok yavaş gelişiyo bir sürü reklam özet hep aynı şeyler sıkıldım birde çekici bir tarafı yok dizinin. itiraf ediyorum ben bir aşkı memnu fanatiğiyim çok alışmıştım diziye bitince bir tuhaf oldum onun için bu diziyi izliyorum sanırım artık takip etmicem çok sıkıcı ve psikolojik olarak çok yorucu bir dizi...

boyle giderse bi sezonu tamamlamadan bitirmeleri gerekicek diziyi...
bombos geciyo ne yapacaklarini bilmiyolar gibi ..
ee tmm simdi nolcak ? durumu olmus olacakki harbiden hicbisey olmuyo...

ilk bolumun reytingleri yuksekti diye rahatlayip gevsediler heralde ama
silkelenip duzelsinlar yada kaldirsinlar kalabalik yapmasin...
yerine daha guzel bisey gelir belki...

bereni tekrar ekranlarda gumbur gumbur bi dzide gormek istiyorum.....

ewt yaa hiç ilerleme yok pek bi yol alamadı sanki dizi ama ben umutluyum yakında hareketlenir heralde kerim gitmekten vazgeçsin bi gerisi gelir dizinin..
hem aşık olcaklar ilerde,nasıl olcak neler yaşancak ikisi arasında merak ediyorum sırf bunun için bile izlemeye devam edicem ama zaman zaman bnde sıkılıyorum izlerken ...

Ben de açıkçası Beren için ixliyorum diziyi, ama 2. sezona uzatmayı düşünürlerse ben de bırakırım..

Çok sıkıldım bende yarıda bıraktım izlemiyorum

Son düzenleme:
çok ümitliydim bu diziden ama,,,fosss çıktı....resmen izlemememiz için sanki,çok yavaş gelişiyo herşey ve hiç heyecan vermiyo bana...

Bir ben mi izliyorum bu diziyi yaw....

Benim en dikkatle takip ettiğim dizi. Ama yavaş ilerlediğinin farkındayım. Dizi başlamadan evvel bende izlemem diye düşünüyordum, aşk-ı memnu nun üzerine gitmez diyordum.

Son düzenleme:
bencede cok yavas ilerliyor dizi bende sirf kerim ve ebenine icin izliyorum vallahi,ama ebenine ve mistik istanbula gelince bir hareket gelecek gibime geliyor.

kerim ustasinin oldugunu duyunca erdogandan suphelenecekmi acaba belkide herseyi itiraf eder benim umudum vuralda kerime herseyi anlatsada cocuk artik kendini yiyip bitirmese

mustafa ah mustafa:mymeka:
sende onlar kadar suçlusun :mymeka:

Yaa ben de izledim bütün bölümleri ama öyle bi heyecanla izlemiyorum. Böyle giderse de bırakırım yani

Vuraldan iş çıkcak gibi. Bi zaman anlatcak ama işte o zaman ne zaman

valla izliyorum ama geçen sayfalarda da yazmıştım.bu fatmagül teklifi neden kabul etti ya?tecavüze uğramış bir mağdur olmak varken nişanlısını aldatan bir kadın rolü çizmesinin ne anlamı var?herşeyi mustafa için yapıyormuş bi de.eee böle mustafa senden daha da nefret ediyor hatta peşine düşüp ikinizi de öldürmek istiyor.
hatta kerim teklifi kabul etmese bile olurmuş.sanki yaşaranlar çocuklarını hapse sokcaktı da.mecburen erdoğanla evlendirirlerdi artık hem de öle bi gizli yaparlardıki kimsenin ruhu bile duymazdı.
kısacası böyle mantıksızlıklardan dolayı dizi bana çok saçma geliyor.doğru düzgün izlemiyorum belki arada bişeyler kaçırdığım için yanlış anlamış olabilirim ama kayda değer bi dizi değil.vaktimi öldürüyorum işte :hulya:

aşkının arkasında duramayan,zavallı biri mustafa!!!alsanaalsanasmile

beren aşkı memnuda enginde bir bulut olsamda çok baskın karakterleri canlandırdılar şimdi ikiside çok silik performans gösteriyorlar bence.. sanki yapıma oyuncularda inanmamış içten canlandırmıyorlar..yenge ve ebe ninenin üzerinden yürütüyorlar işi, aşk olursa belki heyecan gelebilir diziye

bir haber sitesinde yazan yazıyı okudum vede hiç şaşırmadım nedense

bir girişimci patent bürosuna başvurup fatmagül isimli şişme bebek üretmek istediğini söylemiş.
haberin başılığı ise dahada iğrenç "ister tecavüz et ister al koynuna yat"

bir kadın olarak o kadar rahatsızımki bu durumdan dışardaki çocukların ağzında bile "fatmagülümü bulcan nereye gidiyosun " dediklerini duyduğumda dahada bir iğrendim bu diziyi çeken ve oynayan herkesten...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…