fartural kafamı karıştırdı lütfen acil yardımmm kızlarr

gozde06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010
290
3
kızlar 2,5 aydır adet olamıyrum doktrm farttural verdi ve dün bitti bu sabah açık renkte az miktarda kanamam geldi ve şuan birşey yok bi damlacık bile yok neden böyle oldu lütfen bilginiz varsa bana yardım edin acaba bu kanamadan sonra adetimmi gelcek ne olcak bi türlü anlamıyorum yoksa adetim bu kadrmı olcak tekrar doktora gitcem adet olduktan sonra yumurtlayp yumurtlamdığıma bakılcak lütfen yardım edin adet kanaması değilse bu kanama neden oldu ......

geçmiş olsun cnm,ama inan bu hapla ilgili hiç bir fikrim yok,ama bilen arkadaşlar muhakkak yazarlar.

bende kullanıorum farlutal gecikince ama
olması lazım yani bitince hemen
nie olmadı ki bi dr görün derim.

farlutalı kullanmadan önce gebeliğin olup olmadığına bakıldımı ?
bu ilacın bitiminde normal bi şekilde regl olmanız gerekir...

farlutalı kullanmadan önce gebeliğin olup olmadığına bakıldımı ?
bu ilacın bitiminde normal bi şekilde regl olmanız gerekir...

çok haklısın cnm..ben adet olamadıgım için dr a gitmiştim gebelik testim negatif cıktı hapları içtim yine olmayınca gittim ultrasonda bebegi gördük..
Allahım korudu bebegimi..

çok haklısın cnm..ben adet olamadıgım için dr a gitmiştim gebelik testim negatif cıktı hapları içtim yine olmayınca gittim ultrasonda bebegi gördük..
Allahım korudu bebegimi..

bende kan testi yaptırdım negatif çıktı ilaç bitti ama adet olamıyorum sadece açık renkte kanamam oldu o kadar canım sen ilaçı kullanırken bu şekilde bi kanamn geldimi su gibi açık renkte senin adetin ne kadar geçikmişti canım benim 2.5 ay oldu ultrayonda kese görülmedi kan testi idrar testi negatif gebelik olsa çıkardı diye düşünüyorum

csnım benımde forturalle hıc bı fıkrım yok hatta ne hapı oldugunu bıle bılmıyorum ama bır melek annesı olarak sana hakkında hayırlısını dılıyorummm rabbım gönlune göre versınnn

benımde adetım 9 gun gectıı hala olmadımmmm tatlım hakkımızda hayırlısı

amin canım teşekkr ederim sen neden adet olamıyosun canım gebelik şüphen varmı eğer yoksa bence hemen bi doktora görün canım fartural adet söktürücü adetin bi türlü gelmeyice bu ilaçı kullanmak gerekiyor ama ben ilaçıda kullandım gelmiyorrr benimki çok inatçı :) :1rolleyes:

bende bır ay önce kürtaj oldum ama sonra adetım gelmedı dr fartural ferdı bır hafta oldu ıcıyorum ama hala kanamam yok cok agrım varsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

slm kızlar bende 2 aydır düzensiz adet oluyorum.11 ay doğum kontrol hapı kullandım sonrasında bu şekilde oldu şuan geçen ay 38 gün derken oldum bu sefer 38 i geçti 42.günümdeyim yine tık yok ya bende farlutal alsam mı ki ???geçen senelerde de böyle 2 3 ay üst üste olamamıştım doktorum bu hapı verdikten 3 4 gün sonra olmuştum ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…