Göz Makyajı Farlarınızın Daha Güzel Gözükmesi İçin...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Needababy84

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
137
15
Canlar göz farınızın daha parlak ve kalıcı olması için farı sürmeden önce aplikatör yada fırçayı iyice ıslatın suyunu elinizle alın azcık sonra fara sürüp gözünüze uygulayın...O kadar parlak ve kalıcı oluyorki resmen yapışıyor ve uçmuyor gözünüzden :teytey:

Not : Bu konu açılmışsa söyleyin lütfen :enbuyukkk:

Son düzenleme:

tatlım haklısın öyle kalıcı oluyor ama makyajla fazla uğraşmıyosan hanş elin pek yatkın değilse kötü oluyorcoksekeriremsu zaten ıslak uygulamalı farlar profesyonel işi oluyor. bide her far ıslak kullanıma uygun değil. bu kullandığımız toz farlar değil mesela. ıslak kullanıma uygun olanlar yazıyo üstünde.bide su değilde normal bildiğimiz temizleme toniği varya onunla ıslatırsan daha süper oluyora.s:1hug:a.s.

bak bende bu söylediklerini bilmiyordum ama ben bütün farları ıslatarak kullanıyorum süper oluyor çok koyu renkler hariç siyah,koyu kahve gibi.özellikle sedefli farlarda çok etkili yöntem gamyoncuiremsu:smiley-cool: süperiz biz yaa hehe :dance:

kesinlikle haklısın canım bencede harika oluyo fara bi yoğunluk veriyo ve çok farkettiriyo bu yöntem çok ilginç bi olay bence.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…