farklı yollar deneyip hamile kalanlar ne yediniz ne içtiniz?

arda_

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
475
1
daha önceki aylara nazaran farklı şeyler yapıpta hamile kalanlarınız bunları bizimlede paylaşın?yediğiniz içtiğiniz size kalmasın bize de anlatın lütfen cokacimcoook

bu siteden duyduğum ve uyguladığım ay hamile kaldığım tek şey adaçayı oldu

canım bende siteden duyduğum bir yöntem bal+tarçın+çörek otu karışımından yedim ama hergün değil açıkçası aklıma geldikçe.... bir de ilk kez adaçayı içtim bakalım sonuç için 10 gün bekliyorum gerçi benim durum biraz vahim bende pko var 2 aşılamam negatif sonuçlandı eşimde de sperm bozukluğu var hayırlısı allahtan

canım benim ilk hamileliğim rahim filmi çektikten sonra oldu 2.sindede akşamları bal karışımı olan kekik yapıp içtim ama ne yazıkki bunlarla alakası yok bebeklerim karnımda öldüler buda dr'ların diliyle diyorum rahim perdem vardı ondan olabilir diolardı bakalım
bu ay inşallah üçüncü bebeğimin yolunu gözlüyorum .inşllh hamile kalırım...

bende geçen ay düzenli bi şekilde adaçayı içtim hakiki bitkisini ama olmadı hamile kalamadım bence şans ve kader kısmettt .....kimisine yarıyor yada yaramıyor bilemeyiz ki keşke bilsek herkes onu yapardı ve hiç bi sorun kalmazdı :çok üzgünüm:

vallahi ben ne yalan söyleyim yemem içmem aynıydı ama bir fark vardı saçma gelecek ama yatakda amuda kalktım...tuttu vallaha...

Benimde hastalığım bugün bitti.iki gün önce doktorumu değiştirdim.bir sürü tahlil verdim.kan,kızamıkçık,hepatit,şeker,tiroid,demir...vs ultrasona girip muayenemi oldum smer testimi yaptırdım.eşime sperm analizi yapıldı.sonuçlar pazartesiye inşallah.dünden beri günde bi bardak olmak üzere adaçayına başladım.sabah akşam bi kaşık ballı tarçınlı ve çörek otlu karışımdan yiyorum.ayrıca yumurtlama gününe kadarda maydanoz suyuna devam edicem.ve bende amuda kalkmayı düşünüyorum.herşeyden umut eder olduk.bütün bunlara rağmen illaki olsun demiyorum.Allahım herkese hayırlı zamanda,hayırlısı ve sağlıklısını versin diyorum.

X