farklı bitkisel yöntemleri kullanan arkadaşlar

adana1301

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
334
2
slm ben 2 gün oldu bal+tarçın+çörek otuna başladım sizde eğer bu tür şeyler kullanıyorsanız faydalarını buraya yazalım ve başladığımız tarihten itibaren ne zaman olumlu sonuç verecek tecrübe etmiş olalım hem kendimize hemde okuyan tüm arkadaşlara yardımcı oluruz a.s

Ben soğan kürünü denedim bu ay. 11. gündeyim.

mrb bakalım bende bal tarçın çörek otuna başladım hayırlısı eşimde bugün keçi boynuzu pekmezi alacak yine ben burda okudum çok faydalı oluyormuş onu eşim yiyecek soğan iyi bi adet düzenleyicisi diye okudum bu kür bitsin ona da başlıcam inşallah Rabbim isteyen herkese en hayırlı zamanda bebişini gönderir aminnn a.s

bebek işi biraz şans işi galiba. ben hiçbirşey yapmadığım dönemde korunmayı bıraktıktan sonra 4.aydan sonra hamile kaldım. şimdi 9 aydır yemediğim içmediğim yapmadığım yok ama olmadı henüz. artık bıraktım ek birşey yapmıyorum. kısmet olursa olacak.

bebek işi biraz şans işi galiba. ben hiçbirşey yapmadığım dönemde korunmayı bıraktıktan sonra 4.aydan sonra hamile kaldım. şimdi 9 aydır yemediğim içmediğim yapmadığım yok ama olmadı henüz. artık bıraktım ek birşey yapmıyorum. kısmet olursa olacak.

slm dediğin gibi ama insan duyduğu zaman farklı yöntemleri denemek istiyor umarım en kısa zamanda bebiş haberini alırsınvereliniortak

X