Göz Makyajı Far surerken aplikator mu fırca mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Miracle*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
203
0
Mrb kızlar ben genelde farları aplıkatorle suruyorum ama kalıcı olmuyo.
sız farlarınızı neyle suruyorsunuzzz ?:uhm:

Kalıcılık farın markasına, türüne ve en önemlisi cilde göre değişiyor.

Farın daha kalıcı olması için öncelikle gözkapağına baz uygulamak gerekli. Gözaltı kapatıcısı kullanıyorsanız ve kapatıcınız yoğun değilse, nemlendirme özelliği varsa gözkapağınıza kullanabilirsiniz. Bu kalıcılığı arttıracaktır; ama elbette her zaman kullanılması uygun değil.

Bunun dışında farınız ıslak kullanıma uygunsa aplikatörü ıslatıp fazla suyunu sıkıp öyle uygulayabilirsiniz.

Aplikatör veya fırça kalıcılıktan ziyade yapılacak makyajın özelliğine göre kullanılır. Aplikatör olmazsa olmazdır; ama fırça ile dağıtma, gölgeleme ve çeşitli renk dağılımları yapılabilir.

Kalıcılık farın markasına, türüne ve en önemlisi cilde göre değişiyor.

Farın daha kalıcı olması için öncelikle gözkapağına baz uygulamak gerekli. Gözaltı kapatıcısı kullanıyorsanız ve kapatıcınız yoğun değilse, nemlendirme özelliği varsa gözkapağınıza kullanabilirsiniz. Bu kalıcılığı arttıracaktır; ama elbette her zaman kullanılması uygun değil.

Bunun dışında farınız ıslak kullanıma uygunsa aplikatörü ıslatıp fazla suyunu sıkıp öyle uygulayabilirsiniz.

Aplikatör veya fırça kalıcılıktan ziyade yapılacak makyajın özelliğine göre kullanılır. Aplikatör olmazsa olmazdır; ama fırça ile dağıtma, gölgeleme ve çeşitli renk dağılımları yapılabilir.

cok tesekkurlerr cnm =) :1hug:

fircayla suruyorum ben ozellikle the body shop un fircalarini tavsiye ederimmsırnaşık şey

çok uzman sayılmam ya bende nerdeyse 1 haftadır makyaj yapıyorm aplikatör kullanıyorum gayet memnunumsengözlerimebaksanab ama dediğim gibi pek anlamam makyajdantatlicadiarzu

X