Göz Makyajı Far sürdükten sonra topaklanma :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Blgs

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2010
321
4
Meraba arkadaslar bi konuda yardminiza ihtiyacim var.göz kapaklarina far sürüp yaklasip 10 dk bekledigimde,gözlerimi kapattigim icin topak halinda cizgi olusuyo hic hos durmuyo :KK19: ne önerirsiniz?daha önce far bazi diye bisi duymustum.ama hangi marka ne olmali.lütfen yardimmm :18::18::18:

evet ya aynı durum bendede var far bazını ben ilk defa duydum ama farı tutuyo ve birleşip çizgi gibi olmasını engeliyosa süper bişi hemen almalı

keske far bazi kullanan arkadaslar yazsa ne güzel olurdu.bende cesaret edemiyorum.alicam o kadar para gidicek :KK43:

kızlar sephora, mac, no:7 gibi markaların far bazı var; ama bunlar çok pahalı gelir bana diyosanız Tanrıça'nın bi önerisi vardı ben denedim gerçekten far bazı etkisi yapıyo arkonun klasik yeşil tüpte olan el kremi var en fazla 1 tl, onu azcık gözkapaklarına sürüp yediriyosunuz aynı etkiyi yapıyo:)

süpermiş cnm hemen denicem.acaba krem kaç dk kaldıktan sonra far sürülmeli.heralde iyice emmesi lazım yoksa far yapış yapış olur.nese deneyip görcez artık :)

evt çok güzelmiş evde var bende deneyeyim nasıl olcak saol canm bu bilgin için

ben maalesef deniyemicem burda o kremlerden yok :KK43: artik far bazi alicam

bu arko kremin üstünde çok yağlı yazıyo kafama takıldı göz kapağında yaz bezelerine sebep olmaz inş

kizlar düsündümde Arko krem simdilik kurtarici olabilir ama belli bi zamandan sonra kötü sonuclar dogurabilir tahmin ediyorum.

çok yağlı yazdığı için ben arko kullanmadım, evde göz altı kremi vardı hem gözler için üretilmiş bi ürün olduğu için zarar vermez diye düşünüyorum, annem aktardan almıştı kayısı yağlı göz altı kırışık kremi fiyatı 10 tl miydi neydi, onu sürüp biraz yedirdikten sonra far sürüyorum bütün gün bozulmadan kalıyor:KK16:

kızlar far sürmeden önce göz kapağınıza pudra sürün bende de aynı sorun vardı.ben faydasını gördüm.

X