Makyaj Ürünleri Far Paleti Rezilligi...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Lovely_Baby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
8
0
Merhaba Arkadaslar..

Forumda Yeniyim Daha Önceleri Bu Forumdan Kuaförüm Yararlaniyodu Ondan Görüp Geldim ve Üye Oldum.. Neyse Lafi Fazla Uzatmayim..

-Monella Paris

-Ruby Rose

-L'OréaL Paris

-Escape

-Elanor

Bu saydigim far paletlerini ucuz pahali vs demeden aldim ama aradigim bunlar degil...

BEYU DAN TUT MAX FACTOR E KADAR TEKLİ FARLARINDA TAMAMINI DENEDİM.. BUNLARA VERDİGİM PARA YÜZÜNDEN BATMIŞ DURUMDAYIM.. ACİL YARDIMM :KK43:((

ARADIGIM SİMLİ (PİGMENTLİ) YOGUN VE KALICI AYNI ZAMANDA YAG GİBİ OLSUN RENGİ ORTADA OLSUN İSTİYORUM .. :KK43:( FORUMDA BİR COK KONUYA BAKTIM BAZI ARKADASLAR PROFOSYONEL MAKYAJ YAPIYOR VE ARADIGIM FARLARI TONLARI KULLANIYOR BANADA YARDIMMMM :KK43:(( EDİNNNNN :KK43::KK43::KK43:

Son düzenleme:
Bende aynı dertten muzdaripim. Yabancı marka ürünler daha iyi sanırım. Ama uygun fiyatlı arıyorsan Flormar 4lü paleti Prety gibi bişi yazıyor üstünde onu alabilirsin. Diğer farlarından iyi çıkacağına inanıyorum. Ama o gördüğümüz güzel farların markası ne bilemiyorum. Inglot, M.a.c marka olabilir bu ürünlerde her yerde satılmıyor bildiğim kadarıyla.

Sagol canimm birde onu deneyim... Ama kozmetik reyonlarinda o kadar şa şalı duruyolar ki eve gelip kullanıncada 5 para etmiyor... Bakalım uzman arkadaslar ne önericekler..

Son düzenleme:
Alix avien ve cecilenin farlarını öneririm canım çok hoş renklere sahipler oldukça kalıcılar vede çok hoş pırıltıları simleri var, ben çok memnunum :KK16:

Flormar'ın 4'lü terracotta farları var. Tavsiye ederim. Sanırım o tarz farlardan bahsediyorsun.

canım bi ara pastelin metalik ve mekanik serileri vardı sanırım halen var :KK61: pırıl pırıl parlıolar ve mekanik olanın rengi yanar döner bende yeşili var tekli yeşil ama sarı yansımaları var, metalik olanlarda cidden parlak kalıcılığı fena deil 4 saat sonra tazeliorum ben. aradığın böle bişise tavsiye ederim:KK61:

Merhaba Arkadaslar..

Forumda Yeniyim Daha Önceleri Bu Forumdan Kuaförüm Yararlaniyodu Ondan Görüp Geldim ve Üye Oldum.. Neyse Lafi Fazla Uzatmayim..

-Monella Paris

-Ruby Rose

-L'OréaL Paris

-Escape

-Elanor

Bu saydigim far paletlerini ucuz pahali vs demeden aldim ama aradigim bunlar degil...

BEYU DAN TUT MAX FACTOR E KADAR TEKLİ FARLARINDA TAMAMINI DENEDİM.. BUNLARA VERDİGİM PARA YÜZÜNDEN BATMIŞ DURUMDAYIM.. ACİL YARDIMM :KK43:((

ARADIGIM SİMLİ (PİGMENTLİ) YOGUN VE KALICI AYNI ZAMANDA YAG GİBİ OLSUN RENGİ ORTADA OLSUN İSTİYORUM .. :KK43:( FORUMDA BİR COK KONUYA BAKTIM BAZI ARKADASLAR PROFOSYONEL MAKYAJ YAPIYOR VE ARADIGIM FARLARI TONLARI KULLANIYOR BANADA YARDIMMMM :KK43:(( EDİNNNNN :KK43::KK43::KK43:

RUBY ROSE yıllardır kullandıgım ve çok memnun kaldıgım bir marka hatta bugün daha yeni birset aldım
farları sedefli degil kendinden metalik parlak kalıcı yerli cecile,lady rose,c.arley, golden rose,flormar gibi markalarla kıyaslandıgında çok çok iyi
istedigin gibi ürünü krem allık/far satan paletlerde bulabilirsin avonda vardı yanılmıyorsam yaglı dursun illa diyorsan kalıcılık içinse hangi marka olursa olsun farlarını ıslak aplikatörle uygula başarılı sonuca ulaşırsın

kesinlikle m.a.c.'a bakmalısın, renk ve kalite ve kalıcılık konusunda kimse m.a.c.la yarışamaz.

kesinlikle çok fazla seçenek var ve pressed olduğu için 1 yıllık çok kullandığım farım bile bayağı iyi durumda..
inglotunkiler de iyiydi çok pigmentliydi ama pressed değil sanırm fırça üzerinde gezdirildiğinde toz oluyo..

bh cosmetics. bu kadar ucuz, çeşitli ve mukemmel olamaz. worldwide shipping de var, heryere gonderım var, kesinlikle öneririm.

X