Göz Makyajı Far özürlüsü

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Gul receli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2015
640
337
Kizlar bu far surme isini hic beceremiyorum,videolar izliyorum ama yok aynisi olmuyo cok kotu oluyo yapamiyorum ya çokta begeniyorum.Gunluk surebilecegim renk far markasi varsa soylerseniz sevinirim.Gozlerim koyu kahve siyah da diyebiliriz.Kahve tonlarinda farlar hosuma gidiyor ama bilemedim.Ama kesinlikle mor mavi yesil olmamali hic sevmiyorum cunku.Kisacasi suremiyorum bulasmis gibi duruyo.Yardim kizlar bu far denen sey nasil surulur?

Tüm göz kapağınıza baz şeklinde krem rengi farkı sürün.
Sonra göz çukurunuza istediğiniz açık kahve farı sürün.
Kaş kemiğinin alt kısmına koyu renk farı sürün ve dağıtın.

Gerçi videoyla yapamadıysanız benim anlattığımla yapmanız daha zor ama olsun :emir_bebek:

Far paleti olarak The Balm'ın Nude Tude paletini tavsiye ederim.Kahve tonları güzeldir

Tüm göz kapağınıza baz şeklinde krem rengi farkı sürün.
Sonra göz çukurunuza istediğiniz açık kahve farı sürün.
Kaş kemiğinin alt kısmına koyu renk farı sürün ve dağıtın.

Gerçi videoyla yapamadıysanız benim anlattığımla yapmanız daha zor ama olsun :emir_bebek:

Far paleti olarak The Balm'ın Nude Tude paletini tavsiye ederim.Kahve tonları güzeldir
Ay tesekkur ederim canim :) videodakini deniyorum bulasmis gibi duruyor hep :KK43:

The balm nude tude paletinde fazlaca toprak tonları var, sık sık kullanıyorum.

Koyu kahveye en güzel giden farlar toprak renkleri mürdüm altın tonlari ve koyu yeşil ve saks yakışır.

Bütün ünlü makeuplarin onerileri bunlar deneyince gerçekten bunların daha çok yakistigini goruceksin,

Kizlar bu far surme isini hic beceremiyorum,videolar izliyorum ama yok aynisi olmuyo cok kotu oluyo yapamiyorum ya çokta begeniyorum.Gunluk surebilecegim renk far markasi varsa soylerseniz sevinirim.Gozlerim koyu kahve siyah da diyebiliriz.Kahve tonlarinda farlar hosuma gidiyor ama bilemedim.Ama kesinlikle mor mavi yesil olmamali hic sevmiyorum cunku.Kisacasi suremiyorum bulasmis gibi duruyo.Yardim kizlar bu far denen sey nasil surulur?
IMG_20151002_232403.jpg Avon çok memnunum ben.

X