Göz Makyajı Far Bazı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Katre83

Guru
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
2.700
165
40
Arkadaşlar cildim kuru olmasına rağmen farlar gözümde 2-3 saat sonra çizgi çizgi olmaya başlıyor hele krem far hiç kullanamıyorum krem farlar dahada beter gözüküyor.
Hem KK'da hemde internette bakındım ve far bazının farları uzun süre sabitlediğini gördüm fakat marka konusunda kararsız kaldım.
İnglot, Sephora ve Mac'ten memnun olan kadar olmayanda çok ama Artdeco ve Too Faced içinde çok iyi deniliyor ve son olarak Rival De Loop diye bir marka duydum o da iyimiş ama sadece Ankara'da satılıyormuş ben ise İstanbuldayım.
Benim öğrenmek istediğim ise şu bu markalardan en iyisi verilen parayı hak eden hangisi ve Rival De Loop marka far bazını İstanbul'da nerede bulabilirim??

canım ben bu markaların hemen hemen hepsını kullandım,,inglot mac mavala ..benım cıldımde cok kuru.. aynı sorundan bende muzdarıptım....fakat verdıgın paraya en cok degen kesınlıkle inglot un far bazı... kesınlıkle tavsıye edıyorum... mac ın paint pot ları guzel fakat cok pahalı ve cok renk cesıdı var.... bı taneyle yetınemezsın... ha bırde benım gozlerımın ustunde damarlarım cok belı oluyor.. fakat ınglot un far bazı hem damarları ortuyo hemde abartısız makyajım aksama kadar sabıt kalıyo.... yaz gecelerı dsarı cktıımda terlememe ragmen makyajm super kalıcı oluyor.... tek rujumu tazelıyorum okadar... ve cok uzun sure dayanıyor ınglot,, cunku azıcıgı bıle yeterlı oluyor,, ki içinde cıdden cok var... ben aldıgımda fıyatı 30 tlydı sanırım.... yuz ıcın baz arıyorsanda uygun fıyatlı olarak orıflame onerırım canım.. umarım yardmcı olabılmısımdır

Sağol canım ya 3 marka arasında kararsız kaldım İnglot, Too Faced ve Artdeco zaten fiyatları hemen hemen aynı 3 ürünüde aynı gün içinde incelemem zor çünkü hepsi farklı yerlerde var bilemiyorum napacağım.
Makyaj bazı olarak Oriflame'nin bazını kullanıyorum memnunum bakalım far bazı olarak hangisini alacağım.:)

katrecim herhangi birini alarak başka benimde sepghora ve art deco arayışım vardı bulamayınca inglot aldım sonrada mac aldım inglot daha koyu bir kıvama sahip ve tek renk çok açık tenliysen koyu kalabilir ama macın renk tercihleri var ben açık tenliyim painterly aldım yapısı güzel çok koyu deil ben beğendim ama sen fiyatı uygun olanı alarak başla beğenirsen mac veya inglot alırsın kullanamazsan falan diye ilk başta pahalı almanı önermiyorum ama fiyatları bence pahalı değil çünkü uzun süre kullanıyorsun mesela inglotun 12 ay kullanım süresi var bitmioda :)

maxfac. mayb. florm. loreal. avon. bir sürü şey denedim hep aynı sorun. inglotu deneyeceğimmm

slm bende bişiy sorucam....bursa'da yaşıyorum ben ama istanbulda urban decay primer potion'ı nerde bulurum gittiğimde? hangi avm de, ve neresinde yani? ya da bulabilirmiyim işin ironisi¿ internetten sipariş vericektim bir ingiltere sitesinden ama malumunuz artık kozmetik girişleri yasak Türkiyeye,,,

mac öneririm canım, Sephora topaklanma yapıyor. Sadece aydınlayıcı gibi bile kullanabiliyorsun.

inglot bazın aşııyım simli ve mat olanı var ben mat olanı kulanıyorum harika ama ucuz diyosanız flormarda fena sayılmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…