Makyaj Ürünleri far acemisine yardım! the balm tude vs naked2 seçimi:)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

venussel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2014
489
266
Başlıktada bahsettiğim gibi tam bir far acemisiyim, ya ihtiyaç duymayıp ya aradığım rengi bulamayıp ya yanlış gölgelendirme ya çok uçucu derken istediğim fara ulaşamadım hiçbir şekilde. En son diorun koyu renk ağırlıklı bir farını edindim açık kahveye yakın bir rengi vardı en açığı onuda sadece kaş farı olarak kulanıyorum. aradığım tonlar sütlü kahve pudra gibi hafif tonlar. zaten koyu renk ihtiyacımı karşılıyorum elimdeki fardan . En acilinden the balm ve naked farlarından birini seçmem gerekiyor(yakında düğün var ve il dışından almak istemiyorum). tha balmın çok tozutma sorununu duydum bu yüzden naked 2 almaya karar verdim ama daha sık kullanacağım renkler the balm tude'de mevcut. Kullananlar en pastel en tatlı olarak hangisini önerirsiniz bana? the balm ve naked arasında seçim yapmama yardım ederseniz çoook sevinirim.

ben naked ı seçerdim seçmişken tam olsun naked in 3 farklı paleti var onlrada bakın

the balm fecı tozutuyo ve kalıcı degıl ben sevmıyorum nakedler daha kolay dagılıyo gecısler vs daha dogal

Genelde paletlerde istedigim rengi bulamiyorum tekliler daha iyi oluyor .
Flormar internette hangi renkleri begendiysem magazadanda onları aldim .Renk gercekligi iyi.

Genelde paletlerde istedigim rengi bulamiyorum tekliler daha iyi oluyor .
Flormar internette hangi renkleri begendiysem magazadanda onları aldim .Renk gercekligi iyi.
flormarın allıklarından memnun kaldım ama farlarına hiç bakmamıştım açıkçası. Şuan il dışında hem kına hem düğün hemde akşam gezmesi derken çoklu palet daha çok işime yarayacak tekli far için uygun zaman değil benim için ama deniycem teşekkürler:)

the balm fecı tozutuyo ve kalıcı degıl ben sevmıyorum nakedler daha kolay dagılıyo gecısler vs daha dogal
kalıcı değilse hiç düşünmüyorum zaten öylesi mevcut elimde varlığını bile makyaj malzemelerimi toparlarken farkediyorumm teşekkürler muhtemelen naked 2 alıcam bugün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…