fal bakannnnn aranıyor

cinlidir o cinliii:a015::a015:

evet fal baktırmak günahtır
ama yine biz bayanlar bu konuda kendimizi tutamayıp
bir nevi psikolojik destek olarak düşünüyoruz falı
fala inanma falsız da kalma arkadaşım
ve sen falcıyı bence çevrende bul daha iyi olur bence
uzaktan kim ne diyebilir ki kahveyi sen içmiyorsun sonuçta da

memleketüne bakarken aklüme celdi de
Adanada çok iyi bir falcı varmış kuyruk oluyormuş ama saatlerce bekliyormuşsun
şimdu arkadaşume mesaj ceksem adresini verür ama ben günaha girersem -tatlicadiarzu-

memleketüne bakarken aklüme celdi de
Adanada çok iyi bir falcı varmış kuyruk oluyormuş ama saatlerce bekliyormuşsun
şimdu arkadaşume mesaj ceksem adresini verür ama ben günaha girersem -tatlicadiarzu-

Kız sen ne alemsinnnnnnnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile2hihoyyytkaydirigubbakcemile

Bu hafta nedir k.k da bu fal merakı,muska merakı...CADIARZU
Dün biri kahve falında şeytan görmüş nedir diyor.:sm_confused:
Bugün biri Muskacı arıyor.:1shok:
Şimdi ise sitede fal bakan biri aranıyor.:1shok:
Al sana bir güzellik bir kaç tane fal linki.
hihoyyyt

kahve falı linki
http://www.kadinlarkulubu.com/online-kahve-fali-baktirin-t156435/index.html

buraya tıkla tarot falına baktır.http://www.kadinlarkulubu.com/tarot-falina-bakmak-istermisin-t148043/index.html

Buda bir başka link tarot falı..http://www.kadinlarkulubu.com/kendi-tarotunuza-kendiniz-bakin-t194982/index
.html

Ben de şimdi fal bakmanın ve baktırmanın ne kadar yanlış olduğunu söylemek isterim ama daha önce söylenmiş.Konuyu açan arkadaşın belki bu konuda bir fikri olmayabilir hemen dalga geçip konuyu alaya almak olayı basitleştirmekten öteye gitmiyor doğrusu.Gülüyoruz ağlanacak halimize.Arkadaşı tenzih ederek söylüyorum ki fallarla yatıp fallarla kalkan,hayatını ona göre düzenleyen o kadar çok insan var ki.İnsanlar bazı anlarında sığınacak şeyler arıyorlar,ama bu bence fal türevi şeyler olmamalı.

neden bu kadar tepki verdiniz ki...
fala inanmayan kişi burada uzaktan fal bakan biri var mı diye konu açmaz...
konu sahibinin olayı ciddiye aldığı belli...
bakan olursa terapi niyetine baktırırım demiş ama bakan bulmak için konu açmış...
çelişkiler arttırılabilir...
kahvemi içer fincanımı çeviririm bazen...kendi kendime atarım...budur fala inanamayıp falsız kalmamak...
uzaktan da olsa fal bakan var mı demek fala inanmaktır...bu nedenle günahtır gibi yorumlar yapıldı...
ben ce de haklılar bu yorumlarda...günahtır...

günah bence hafife almaktır çünkü ben duydum ve gördüm ki fala bakıp inanmak Allaha şirk koşmaya sebep oluyor.çok dikkatli olmak gerekir inanmadan bakılıyo diyenede şaşırıyorum inanmasan belki olur diye beklemesen niye bakasın veya baktırasın biz müslüman olarak dikkat edip dinimizi tehlikeye atmamalıyız.

ya arkadaslar bisi söylicem, ben fala mala inanmam, baktirmadimda hic, ama günlük burcumu okurum öylesine, akliman birseyde gecmez.... Ben ve bir iki kizarkadasim bazen geyiklik olsun diye birbirimizin kahvefalana bakar eglenirdik..... ama sunu söyleim nasil oldu..... bazi arkadaslarima ne dediysem cikti, ben bazen cinleniyorum galiba heheheheheheheheh

insanlarin fal baktırmalarindan ziyade sasirdigim esas sey
fal bakiyorum diyen birini gorseler hemen bana da bak deyip etrafina toplanmalari sorgusuz sualsiz....
veya ben su cafede fal baktirdim cok guzel bakio bildi herseyi derse biri olay bitmistir hemen o cafeye gidilir
yani neye dayanarak hemen inanirlar anlamak mumkun degil

bugune bakmak ve gelecegi bugunden bizzat sekillendirmeye calismak yerine
ileride olabilecek guzel seylerin avuntusuyla beklemeyi tercih etmek tembellik gibi geliyor bana

insan tabiki geleceginden umutlu olmak ister ve guzel seylerin olacagini onceden bilsedaha motivasyonlu yasar
ama baska bir insan bunu bilemez ve ayrica falcilik dinen de cok gunah

bir de merak ettigim neden hep kadinlar merakli bu ise? erkekler neden ilgilenmiyor genelde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…