Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Sutyen mi o da ne? Hayatta takmam evde ha yat ta ne takacam banane iki sokum memiktolarim var zaten
Benimdeee eve gelince çıkarıp atıyom orda beni sıkmaktan başka işe yaramıyor ki bi arkadaşınki büyük büyük bi sütyen almış olmamış geri verecekti. Bana diyorki sen alır mısın ben miii dedim. Nereme takcam onu

Bazen dusunuyom silikon taktirayim olmeden once soyle sallaya sallaya hava atarim aynanin karsisinda sonra diom meltem kim ugrasacak koca koca memelerle yatsan yataman, otursan oturaman basina is cikarma

Bazen dusunuyom silikon taktirayim olmeden once soyle sallaya sallaya hava atarim aynanin karsisinda sonra diom meltem kim ugrasacak koca koca memelerle yatsan yataman, otursan oturaman basina is cikarma
Kız valla bazen bende diyom hayır bide kilo alınca oraya gitse yok illa göbek olacak göbeğim ondan büyük sütlüyü oraya takmak lazım

Ahahha Bende küçültücem ileride başımın en büyük derdi bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…