Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Canım Hoşgeldin etiket yapmıştım seni
Kesinlikle saygı önemli valla sevmezse sevmezsin ama saygı olmak zorunda hele de büyüklere karşı
Bana diyolarki yaptığın iyilikleri paraya dayandırmışsın. Ben sevmesem zırnık almam kimseye. Elindekiyle yetindim derim başıma silah mı dayamışlar. Ayrıca gönül gözleri o kadar kör ki ölmek üzere olan bir adama 21 yaşındaki kız laf söyleyecek ve ben de canım gelinimiz mi diyeceğim? Biz babam yaşasın diye herşeyimizden vazgeçmiştik 8 yıl psikolojimiz bozulmuş zaten naz niyaz çekecek durumumuz yoktu. Yani yadırgayanlar yaşamadan ölmez o yüzden muhabbete girmedim

Ahh kuzumm insanlar dinlemeden anlamadan konuşuyor. En iyisini yapmışın boşver üzülme sen.

Ahsbzvxv cok rukusumdur evde , nerde bol bisiler onlari geciririm herif iyi dayanio bi arkadasim vardi evde topuklu terlikle gezermis topuklu(!) Tuylu topuklu terlikler topuklu(!!!) kocasi istermis. Benimki evde sex objesi gibi giyinmemi istese agzinin ortasina kurekle vururum her dk ne bu ayol

O da ne abartmış

Her dk olırsa pohu çıkar ama kocamın yanında ya şort giyerim ya tayt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…