Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Topladim miss
Canim sklyor smdide hava guzel baya ama yasak var hos yasagi kim dinliyor blmiyorum

Topladim miss
Canim sklyor smdide hava guzel baya ama yasak var hos yasagi kim dinliyor blmiyorum
Benim de işim bitti belki birazdan bi hava alır geliriz çocuklar sıkıldı. Tüm hafta boyu bugünü bekliyorlr burda yasak yok ama keşke olsa

T TheKnack basakcigim ya
Neden?? Neden insanlari bukadar onemsiyorsun?
Okadar zamandir buradayim asla insanlar soyle boyle diye gitmek istemedim..
Bi Ara sacma sapan banlandigim icin adaletsiz bir yerde kalip da zamanimi bosa harcamiyim diye gitmek istemistim..
Bi ara da sinsi sinsi insanlari fenomen yapmislar her gonderileri her mesajlari durumlari onlarca begeni aliyor ben ne atarsam atayim 3 kisi o da beni izleyenler begeniyor; bu kafa yapisini sevmedim diye komple kendimi gizlemistim.
Onun dışında tamamen fake , nickler altinda konusan tipleri umursamadim. Umarim geri gelirsin. Burasi sanal dunya askim. Sanal dunyayi cok fazla ciddiye alma lutfen.

Benim de işim bitti belki birazdan bi hava alır geliriz çocuklar sıkıldı. Tüm hafta boyu bugünü bekliyorlr burda yasak yok ama keşke olsa
2 mi cocugun vardi cnm nickler degisince karisti bende hatlar bendr biraz kapiya cikaracagim kizimi esim sekerlemeye yatti
Burda yasak var da noluyor ki arabayla bile gezmelere gidip geliyor insanlar nasil oluyor kimse sprmuyor mu ceza yazilmiyor mu sasiriyorum
Yuruyerek tee nerden nereye gidiyorlardir km bilir

Benim oglum da disari cikti napayim park cocuk dolu normalde salmam ama maskeli ve arkadaslari ile baya mesafeli acik hava... ne bileyim.. site bizimki zaten polis ozel mulk diye ceza falan kesemiyor millet o yuzden disari yigilmis bu arada ben de senin gibi sabah pattis kizarttim sabah koru pogaca mayalayan ve yapan Gözoyu da tebrik ederim

Evet iki çocuğum var canım☺☺ eski pimpiriklihanım ben athena yalnız meltem gözo ney yaaaaa yarayıcı olun anam biraz. Bu arada size ufak bi tüyo yaparken fazla yapıp buzluğa atıyorum çıkarınca azıcık fırınlıyorum taaaaptazecik oluyo

Ayrıca bana da patitis kızartmak zülum yağ sıçraması kokusu bilmem neyi eksik kalsın bizde ayda yılda bir olur kızartma

Kırk yılın başı herifle dışarı çıktık çişimin gelesi tuttu

Bizde yarim saat kapiya ciktik markete gittik geldik . Kahve icecegiz
Normal gezenlere bile ceza kesmiyorlar cnm artik noldu bende blmiyorum

Kiz ben hafta ici mayali pogaca yaptim o yuzden bugun yapmadim cok severjm bende geceden mayalar dolaba atarim sabah cikarip biraz gene mayalandiririm biraz da tepsi mayasi yaparim pratik oluyor ozaman . Pazar gunleri kahvaltisina ozeniyorum esim tek o sabah evde kahvalti yapiyor hep birlikte olabiliyoruz diye .

Ayrıca bana da patitis kızartmak zülum yağ sıçraması kokusu bilmem neyi eksik kalsın bizde ayda yılda bir olur kızartma
Kizartma tenceresi al eger yoksa cnm tavsiye ederim asla sicrama olmuyor bende o yuzden yapiveriyorum evde patates varsa kizim ozellikle cok seviyor kahvaltida pek bisey yemiyor

Kizartma tenceresi al eger yoksa cnm tavsiye ederim asla sicrama olmuyor bende o yuzden yapiveriyorum evde patates varsa kizim ozellikle cok seviyor kahvaltida pek bisey yemiyor
Var tatlım var kızartma yapmayı sevmiyom b3nde iş yoooğ

Var tatlım var kızartma yapmayı sevmiyom b3nde iş yoooğ
Ya bende hic sevmiyorm diger seyleri kizartmayi ama patates kizartma tenceresi alali zor gelmez oldu sicrama heryeri silme derdi olmuyor diye
Herkes herseyi sevecek diye bisey yok canim bende utuden nefret ederim becerememde pek olabildikce de utu yapmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…