facebooktan kurtulmak isteyenler

E

EU1

Ziyaretçi
bende bi facebok sorunu yaşıyorum arkadaşlar bu aptal sitede üyelik donduruluyomu sadece, tamamen iptal etmek için ne yapmak gerekiyo yardımcı olun arkadaşlar

Facebook adresini tamamen kapatmak diye birşey yok biliyorum..
Ama kapatmak isteyen herkes ; Silin bütün gelen giden mesajlarınızı , arkadaş listesini de tamamen silin ...Sonra isminizi soyadınızı saçma bir şey sallayın ve baska ayrı msn hesabı acıp ona yönlendirin facebook adresinizi ...Zamanla şifresini de unutursunuz diğer msn adresinin olur biter..yerimseniben

f.b hesapları sadece dondurulabiliyor, tamamen silmek için f.b yönetimine mail atmak gerekiyomuş

Facebook adresini tamamen kapatmak diye birşey yok biliyorum..
Ama kapatmak isteyen herkes ; Silin bütün gelen giden mesajlarınızı , arkadaş listesini de tamamen silin ...Sonra isminizi soyadınızı saçma bir şey sallayın ve baska ayrı msn hesabı acıp ona yönlendirin facebook adresinizi ...Zamanla şifresini de unutursunuz diğer msn adresinin olur biter..yerimseniben

Mantıklıymış sağol canım. benimde ihtiyacım vardıhihoyyyt

ben tamamen sılınıyo sanıyodum..bunu da ogrenmıs olduk...

belki herkesi silmek falan zaman alabilir. direk başka adrese yönlendir daha sonra dondur. bir daha açmazsın olur biter...kaydirigubbakcemile2

facebook tamamen kapatılıyor şahsen kendim daha önce tamamen kapatmıştım bunuda şöyle ögrenmiştim facebook ta isim arama kısmını facebook hesabı kapatma diye aratmıştım ordan cıkan bi sayfaya girmiştim orda anlatılıyordu önce herşeyinizi silin(arkadaslar,fotolar vs.) ardından orda kısa bi mail var onu orda belirtilen adrese mail atıyorsunuz ertesi gün falan kapatıldı diye ingilizce bi msj gelıyo ve tamamen kurtulmuş oluyorsunuz............

[ı]siliniyor ben silmiştim daha önce....[/ı]
[ı]ama nasıl şuan hatırlayamıyorum,ama silinebildiğinden eminim...[/ı]

siliniyor cnm valla bende silmiştim ama bende hatırlamıyorum nasıl olduğunu...

siliniyor.. hesabini deaktivite yapabiliyorsun.. neden silinmesin ki.. siliniyor tabiiki

siliniyor.
Daha doğrusu donduruluyor...
donduruncada isminiz çıkmıyor...

evt bu illet siteden bende kurtuldum eşim zaten kızar bana o yüzden sadece dondurabildim girmicem bi daha yaa

Bende facebookta acı bi gerçekle yüzleşmiştim :çok üzgünüm: sonrada arkadaşıma söyledim o kapattı hesabımı bi daha da hiç üye olmadım.Sildirebiliyorsun kendini yani :a015:

sımdı netten arastırdım hesap sılme var..google da yazarsan resımlı anlatım cıkıyor... a.s

şu facebooku Recep ivedik bile biliyorda bi ben anlamadım gitti...
nedir ne değildir hiç bilmem valla...

şu facebooku Recep ivedik bile biliyorda bi ben anlamadım gitti...
nedir ne değildir hiç bilmem valla...

Aynen ben de öyle canım ya, hiç işim olmadı bugüne kadar. Ben internette bu kadar deşifre olmaya çok ama çok karşıyım.

Ama deaktive edildiğini biliyorum. Kardeşim de kendi hesabını 2 dakika içinde bu şekilde deaktive edip kurtulmuştu.

deaktive ediliyor yani türkce olarak donduruluyor...ama bir arakdas fikir vermis herseyi sil,farkli adres ver isimi at diye bencede güzel fikir sen öyle yap

pardon kızlar facebook tehlikei bir sitemi bende yeni üye oldum korkutmayın beniiiii

Bence silinmesi gerekiyor moderatörcüleriyle irtibata geçmen en iyisi

X