Facebook hayatımızın bir parçası oldu amaaa..

deniz_gunes

Hayat devam ediyor...
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2007
17.040
11.251
Dünyada hızla artan üye sayısıyla artık Facebook a üye olmayan yok gibi..

Yapılan araştırmalara göre Facebook a üye olanların % 39 u eski düşmanlarını bulmak için bu sitede vakit geçiriyorlarmış, diğer bir çoğunluk ise eski sevgililerinin neler yaptığı merak ettikleri için.

Uzmanlar kişisel bilgilerinizi burada yayınlamanızın ilerde sorun olabileceği konusunda uyarıyorlar.

Sahte evrak vs. düzenlemede kişisel bilgileriniz ve fotoğraflarınız kullanılabilir ve bu çok da kolay olur diyorlar..

Siz ne dersiniz?

hiç işim olmaz Facebookla felan :1closedeyes:
eski arkadaşlarımı yada eski sevgililerimle çok görüşmek isteseydim zaten irtibatımı koparmazdımbenneyaptımki
görüşmek istediklerimle görüşüyorum zaten şakkıdı

Çok gereksiz gördüğüm bir site.
Sonucun buraya varacağı belliydi. :kahve:
Mertlik internetle bozulmuştu, facebook ile iyice bozuldu!!
Geçen bir arkadaşımı(evli) eski erkek arkadaşı bulmuş ballandıra ballandıra arkadaşına anlatıyor.
Ayy şöle olmuş böle olmuş. Şimdi bu kalleşlik değil mi!!!!:1closedeyes:

Yav bende meraktan üye oldum ama nasıl iptal edilecek bu meret bilmiyorum. Çok gereksimiş hakkaten.:1closedeyes:

üye oldum orda da gurbişim :icecream:
reelde tanıdıgım gorustugum arkadaşlarımdan 9-10 tanesi var listemde
gerisi KKdan :roflol:

Üyeliğinizi iptal etmek yada resimi,mail adresinizi silmeniz pek işe yaramıyor.Çünkü sadece sizin sayfanızdan siliniyor.Kayıtlarda kalıyor.

Bende üyeyim facebooka.

İptal olaylarını ben de bilmiyorum kızlar..Ama bize çok masum görünen bazı şeyleri ,başka insanlar kötü amaçlarla da kullanabiliyor malesef.Dikkatli olmakta fayda var...

banada davet geldi ama üye olmadım olmayıda düşünmüyorum gereksiz gibi geliyor bana ama kardeşim üye onun mutlu oldunu biliyorum bütün ilkokul arkadaşlarını bulmuş...

Facebook’ta gizlenen "Sexbook"

buyur burdan yak
millet olarak bişeyin cıvığını çıkarmasak şaşarım zati:mymeka:

Face book üyeliğim sadece 10 gün kadar sürdü. Kocam istemedi. Ben de sildim üyeliğimi.
Silmek isteyenler için; account sayfasından üyeliğinizi silebilyorsunuz.
Üyeliğimi sildiğim için hiç üzülmedim. Gerçekten çok olumsuz şeyler duydum.Ben yaşamadım ama arkadaşlarım eski erkek arkadaşlarıyla karşılaşmış, gereksiz muhabbetler yapılmış. Ben pek hoşlanmam o şeylerden..

bende üye oldum ama pek iceriğine girmedim...Hayaımla ilgili falan...Şuandada kullanmıyorum anajım beni sıkar öyle yerler...

Bana carpıcı böle KK gibin bişi gerek tatlicadiarzu (hemi eskileri bulup netcemki jeyyar)

Ben uyduruk bir isimle üye oldum meraktan..:icecream:
Sevdigim oyunculari aratip bakiyorum.. Hatta bi tanesine mesaj gönderdim,o da cevap yazdi tesekkür amaciyla fALan.. Tabii gercekten o ise tatlicadiarzu

Yoksa ki bana göre de gereksiz bir sey, her türlü sapiga rastlamak mümkün olabilir..:1closedeyes:

X