F.C Body Care Ter ve Ayak Kokusu iin Krem

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
1.606
16
arkadaşlar dün eczaneden yeni bi ürün aldım. aslında maxim sormaya gitmiştim ama bunu önerdi eczacı. adı F.C BODY CARE terkokusuna karşı krem.terliyosunuz ama koku olmuyor. sitesine bi bakın isterseniz. yada kullananlar var mı nasıl bir ürün. 25 ytl ye aldım bu arada. 5 ay gidiyomuş

TER KOKUSU İÇİN ÇÖZÜM NEDİR?
Bugüne kadar uygulanan klasik yöntem kozmetik deodorantlar kullanarak ter kokusunu baskılamak ve kullanılan ürünün kokusunu ön plana çıkarmaktı. Ancak artık F.C. Bodycare var tek kullanımda 30 gün etkili koltuk altı kremi.

TER KOKUSU İÇİN NEDEN F.C BODYCARE?
Çünkü F.C. Footcare gözenekleri tıkamıyor terlemeyi engellemiyor. Tam tersine gözenekleri açarak terlemeyi kolaylaştırıyor. Bunun sonucunda da vücudun normal florası güçlenerek koku yapan bakterileri yok ediyor.

F.C. BODYCARE NE KADAR AĞIRLIKTA SATILIR?
F.C. Bodycare, 5 Gramlık tüpünde 5 kullanımlık olarak satılmaktadır.

F.C BODYCARE TER KOKUSU KREMİ KULLANIM ŞEKLİ
Koltuk altında gerekli temizlik yapıldıktan sonra temizlenen bölgeye ince bir tabaka halinde sürülür. Kullanımdan sonra kısa bir müddet, kremin sürüldüğü bölgeye herhangi bir madde sürülmemelidir. Bu işlemden sonra koltuk altı kokuları 30 gün boyunca son bulacaktır.

memnun musun üründen canım kullandın mı

mrb tatlım, ben kesinlikle çokkk memnunum. yazın almıştım. denemek için gün içinde çok terledim hatta kalın falan giydim terlemek için ama inan 10 gün kadar ter kokmadım.belki daha uzun süredi ama ben dayanamdım başka ürünlerde denedim belki etkisini azaltmıştır. ikincisini de aldım ben.bu arada deotakda süper inan bana. hem daha ucuz. ben koltuk altı için milyon tane ürün deneyen biri olarak roll on da kullanmıyorum çünkü lenf bezlerine etkisinden korkuyorum . yasemin yağı yada menekşe yağı gibi yağlar sürüyorum dehşet güzel kokuyor tavsiye ederimhihoyyythihoyyyt

bende kullanıyorum ama dedikleri gibi 3 ay falan korumuyor 10ila 15 gün arası kullanımıda kolay banyodan sonra krem gibi sürüyorsun 10 günden sonra da hafif bir koku oluyor ama kesinlikle önceki halinden cok daha az bi koku oluyor.belki parfüm falan kullandığımız içindir etkisinin kısa olması.ama bi kutu yaklasık 5 ay gidiyor ben bide yoğun sürmüyorum belki de ondandır.kullan tavsiye ederim

arkadaşlar ben sadece koltuk altımdan terliyorum,hergün yıkanmama rağmen çok felaket koku oluyo,terleme de çok az öyle fazla bişey değil...
ama kokusu felaket,öyle banyo yapmayı kafadan su dökmek gibi de yapmıyorum :))) gayet güzel keseliyorum ama hala aynı...
bu ürün teri mi kokuy7u mu engelliyo lütfen bilgi veriniz bidefiyatı ne kadar??????

kızlar bu ürünü almayı almayı düşünüyorum ama tereddütlerim var ee malum biraz pahalı,kullananlar yardımcı olabilirmi?,teşşekkürler

Kullanmıştım, inanılmaz etkili bir ürün ama en son fiyatını 35 ytl ye çıkarttıkları için kızıp depitaka geçtim...

arkadaşlar ben de terleme konusunda çooook sıkıntılar çektim.
nerdeyse ergenliğe girdiğim günden beri aşırı bi terleme vardı koltuk altlarımda. bundan kurtulmak için ameliyat olmayı bile düşündüm hatta kesin kararlıydım ama sonra bu operasyonun hiç de çözüm olmadığını aksine refleks terleme denilen ve karın sırt ve bacaklarınız dahil her yerinizin aşırı bi şekilde terlerlemsine yol açtığını öğrendim.
tesadüfen bir forumda "MAXIM ROLL-ON" denen, kullanması gayet kolay, aynı deodorant gibi olan ve hiç bir yan etkisi olmayan (koltuk altında kaşınma hariç) bi ürünle karşılaştım. hemen gidip aldım ve inanın etkisini 1 haftada gördüm.
şimdi en sıcak günlerde bile terlemiyorum. benim gibi aşırı terleme sorunu olan herkese öneririm. hayatımı değiştirdi resmen. bence siz de bir an önce başlayın :KK66:

X