Ezel Atv

hevin

İkiPaşaAnnesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
6.633
8
Yapımcılığını Ay Yapım - Ekrem Çatay'ın üstlendiği yapım, gündelik hayatın maskelerinin ardındaki vahşi yaşamdan da, aşklarından da vazgeçmeyen insanların gerçek yüzlerinin hikayelerini ekrana taşıyacak.

Kaynak: Milliyet Televizyon

Basrol Oyuncular:

Cansu Dere
Kenan Imirzalioglu
Yigit Özsener
Sedef Avcı

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Biraz olsun herkesin merakını gidermek icin ufak bir arastırma yaptım,
iste oyuncuların rolleri ve karakterleri: (Bunu ilk sayfayada ekliyorum ki ordan herkes bakabilsin diye)
Alıntıdır:

84689572.jpg

41784516.jpg

69918793.jpg

17586649.jpg

86259792.jpg

14777144.jpg

22877489.jpg

77329207.jpg

94279456.jpg

88094268.jpg

x91.jpg

x92x.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayan Basrol oyuncu degismis arkadaslar, Cansu Dere olcakmıs, hatta magazinlerdede cıkmıs haberi ve dizinin günü Salı olcakmıs deniliyor.

Eylül gibi baslayacakmıs deniliyor ama su an icin yeni haberler yok dizi hakkında, hala beklemedeyiz :bbo:

Ezel'i galibe bir tek ben izlicem, hic cevap gelmemis :roflol:
Tanitim fragmani dönmeye basladi Show TV'de, yakinda baslar artik.

en sevdiğim iki insandır..Cansu Dere ile Kenan ımirzalıoğlu sabırsızlıkla bekliyorumopuyorumnanaktan

en sevdiğim iki insandır..Cansu Dere ile Kenan İmirzalıoğlu sabırsızlıkla bekliyorumopuyorumnanaktan

Uyum acısından bir sorun olcagını düsünmüyorum bende, bakalım nasıl olacak.
Bende Yigit Özsener icin izlemeyi düsünüyorum. Cok begeniyorum onun oyuncugulunu. opuyorumnanaktan

Showda gördüm fragmanı, hastanede ameliyat sahnesiyle baslıyor, kisinin yüzünü ciziyorlar, estetik oluyordu galiba, sonra bi bahcede oturuyor yüzü sargılı sonra bi hemsire acıyor ve ta taaamm Kenan Imirzalioglu'nun gözleri :roflol: sengözlerimebaksanab

ben de izledim fragmanı.güzele benziyo dizi ama fragmanda adamın ağzını bbile sarmışlar.nası besleniyoduki yüzü gözü iyileşene kadarkafamçokkarıştı

Yeni buldum bu haberi:

Ezel'in çekimleri Kıbrıs'ta başladı..

Show Tv'nin Kenan Imirzalıoğlu ve Cansu Dere'yi buluşturan yeni dizisi ''Ezel''in çekimleri Kıbrısta başladı.
'
'Yaprak Dökümü''dizisini yazan Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu'nun kaleme aldığı dizide, Dere ve İmirzalıoğlu'nun yanı sıra iki yıldan beri ''Dudaktan Kalbe'' dizisinde Cemil'i canlandıran Yiğit Özşener, son olarak ''Menekşe ile Halil''de başrol oynayan Sedef Avcı ve adını Mahsun Kırmızıgül ile yaşadığı aşkla duyuran ardından oyunculuğa adım atan Bade İşçil rol alıyor.

Bir intikam öyküsünü konu alan dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yapıyor. Dizinin hikayesi,dördüncü bölümden itibaren kıbrıs'tan İstanbul'a taşınacak.

Yeni buldum bu haberi:

Ezel'in çekimleri Kıbrıs'ta başladı..

Show Tv'nin Kenan Imirzalıoğlu ve Cansu Dere'yi buluşturan yeni dizisi ''Ezel''in çekimleri Kıbrısta başladı.
'
'Yaprak Dökümü''dizisini yazan Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu'nun kaleme aldığı dizide, Dere ve ımirzalıoğlu'nun yanı sıra iki yıldan beri ''Dudaktan Kalbe'' dizisinde Cemil'i canlandıran Yiğit Özşener, son olarak ''Menekşe ile Halil''de başrol oynayan Sedef Avcı ve adını Mahsun Kırmızıgül ile yaşadığı aşkla duyuran ardından oyunculuğa adım atan Bade ışçil rol alıyor.

Bir intikam öyküsünü konu alan dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yapıyor. Dizinin hikayesi,dördüncü bölümden itibaren kıbrıs'tan ıstanbul'a taşınacak.

güzel bi dizi olacak sanırım. oyuncular süper inş. senaryoda iyidir de müptelası oluruz:nazar:

Bu dizinin reytingleri alt üst edecegi saniliyormus..
Hadi bakalim,sabirsizlikla bekliyoruz..
Cansu Dere yerine baskasi olabilirdi ama, ben sahsen fazla begenmiyorum ne kendisini ne oyunculugunu :nazar:

X