eyvahhh !!! çok kilo almışımm :((( yardımm !!

bebixsx_im

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
8
1
kızlar ben 35 haftalık hamileyim ve 20 kilo aldım kafamçokkarıştı dr.um normal doum yapmamın cok zor olduğunu hatta yapamayacağımı söledi...ama bebğim yoluna girmiş bile :lepi: bende kesinlikle normal doğum yapmak istiorum :bbo: aranızda 20 kilo yada daha fazla alıpta normal doğum yapabilen varmı :uhm: btün dr.lar aynı cok kızıorum :kızgın: arkadasımada bebek 4 kilo normal doğuramazsın dedi sezeryana aldı bebek 3 kilo doğdu para için sezeryana yönlerdirio çoğu dr.kafam çok karışık yardımınıza ihtiyacım var şimdiden tşk. öptmm a.s.

canım hiç canını sıkma benim eltim 30 kilo aldı ve aslanlar gibi 4 kilo çocuk doğurduu sende doğurursun Allahın izniyle,,gerçi biraz zor olmuş olmuşşş ama nede olsa doğum doğumun kolayı yokk:sm_confused:

bencede para icin hemen sezeryana yönlendiryorlar allahim normal dogumu nasip eder insallah

canım hiç canını sıkma benim eltim 30 kilo aldı ve aslanlar gibi 4 kilo çocuk doğurduu sende doğurursun Allahın izniyle,,gerçi biraz zor olmuş olmuşşş ama nede olsa doğum doğumun kolayı yokk:sm_confused:

inşallah cnm çok teşk. ederim cvbın için. inşallah bende normal doğuururum :1hug:

bende 35 haftalık hamıleyım canım sende ekım annesı olacaksın sanırım ben suaana kadar 15 kg aldım ama dr um sezaryene karsı normal doğum dıyor bana sureklı

bende 35 haftalık hamıleyım canım sende ekım annesı olacaksın sanırım ben suaana kadar 15 kg aldım ama dr um sezaryene karsı normal doğum dıyor bana sureklı

ne güzel kıskandım vallaa sengözlerimebaksanab benim dr.um tam tersine beni normAL doğum için korkutuyo sende sakın sezeryanı aklına getirme bence a.s bebiişinin adını ne koyucaksın düşündünmü cnm CADIARZU

canim bu konunun uzmaniyim heralde ben 2 dogum yaptim ve ilkinde 30 kilo aldim ve 4 kilo dogdu normal doumdu ikincisinde de 35 kilo aldim yine normal doum bebegimin kilosuda 4 kilo 180 gr di yani olabiliyormus demekki ama yinede bazen aksiliklerde yasanabiliyor tabi bi arkadasta öyle oldu kemikleri darmis normal yapamadi sezeryan yapti ins seninki normal olur korkma allah saglikla kucagina versin bebegini önemli olan bua.s.

X