'Eyvah Rezil Oldum!' Dediğiniz Anlar ☺

Lisedeyken baska bi liseden sevgilim vardı. Bi gun eve gitmek icin onun okulun onünden geciyorum. Yanımda da kendi lisemden bi erkek arkadaş. Aynı mahallede oturuyoruz üstelik cami hocasının oglu düşünun tabi benim manita hemen görmüş bizi sınıftaki butun oglanları orgütlemiş yaklasık 15 16 tane oglan cama çıkıp "Bexyyyyy X senin bacaklarını kıracakkkkk" diye bagırmıslardı. Cok utanmıştım cokkk çokkk

valla çok sevdim bu konuyu bir rezil anımı daha anlatmak istiyorum.

eşimin liseden çok sevdiği bir arkadaşını eve davet ettik. o da bayağı dertliymiş bir kızı seviyormuş ama kız okuduğu için babası görüşmelerini istemiyormuş işte kızda ünv. geçince tavırları falan değişmiş. o kadar dertli dertli anlattı ki bende dedim ya x bu kadar anlattın var mı kızın fotosu dedim. o da var dedi telefonunda fotoyu ararken o kadar güzel değil falan dedi bende işte hani konu ciddi ya kıssadan hisse yapayım dedim yaaa işte mecnuna sormuşlar uğruna çöllere düştüğün leyla bu mu diye başladım devamı gelmiyo eşimde arkadaşıda sözümün bitmesini bekliyor. durdum durdum mecnun ne demişti ya dedim. orda dağıldı zaten o kasvetli hava

Bende yazayım bir rezil anımı.

Yeni evlilik yaptığım aylardı. Bana bir hastaliķ musallat oldu.

Çişimi tutamıyordum.
Hangi akılla bir de eşimle alışverişe gittik. Ben tam kabinde kıyafet denerken tutamayıp foşur foşur altıma işedim. Allahtan mevsim kıştı da pantolonumun altında kalın kilotlu çorabım vardı dışına belli etmedi. Sidikli sidikli eve kadar geldim
Deli gibi bunu birde eşime söyledim.
Şimdi halen beni sinirlendirmek için sidikli diyor.
Sizden de birisi o kelimeyi kullanırsa saç baş dalarım haberiniz ola

Ya arkadaşlar az evvel tv izlerken aklıma geldi bi anda kendi kendime güldüm baya şimdi ben Boyner de çalışıyorum satış danışmanıyim. Sabah akşam öğlen servislerimiz var. Sabah servisini yapan abi 50 li yaşlarda siyah saçlı siyah bıyıklı değişik şişman bi tip ama nasıl gergin nasıl suratsız günaydın abi diyosun cevap vermiyo 1 dk gecik lafını yapiyo baya saydırıyor falan neyse ben buna düşman kesildim adamla hiç konuşmuyorum servise bineceğim sıra arkadaşa diyorum beni de aliyolar falan neyse. Bi gün kat yapıyorum yandan bi ses kolay gelsin dedi güldü baktım bizim sabah servisini yapan abiden önceki abi. o da 45 li yaşlarda falan ve gırgır şamata. Yanında da genç bi şoför yine bizim servisleri yapıyormuş. Neyse. Lafladik falan ya Veli abi niye gittin niye ayrıldın servisten dedim geri gelsene sen dedim adam güldü niye kız noldu dedi ya dedim sabah servisinde Ercan diye biri var çok suratsız çok sinirli herkes şikayetçi sinir oluyoruz artık dedim bi birakamadi gitti sen gelsen ne güzel pozitif gidiyorduk ise bu adam yaşama sevinci bırakmıyor sabah sabah dedim. Veli abiyi 5 dk bi gülme tuttu, yandaki çocugun gıkı çıkmadı ta ki "O benim babam" diyene kadar. inşallah Ercan abiye bişey demez diye düşünürken 2 hafta sonra Ercan abi ben naptim beni neden sevmiyorlar diye beni katarak birazcık cemkirmis. Sonradan barıştık tabi selam selam gülücükler falan havada. Öyle

Bende rezillik çoktur başliyim yavaştan
İlkokul beşinci sınıftaydım bi gün okula gitmemiştim. O gün de hoca yarın herkes yanında güzel kıyafetler getirsin size dans etmeyi öğreticem, etkinlik yapıcaz demiş. Tabi benim bundan haberim yok önlüğümü giydim gittim altımda da şort ve atlet var.
Herkes giyindi güzel güzel kıyafetler.
yanımda kıyafet götürmediğim için hoca bana kızdı, önlüğümü zorla cıkarttırdı ben de kaldım pembe şortum ve atletimle (şort dediysem bildiğin don sayılır) herkes dalga geçmişti benimle hiç unutamıyorum o günü

Ahahahah bu çok fena ya

Yazık günah ya bu sizin değil hocanızın rezilliği hayvan oğlu hayvan

ortaokulda belirli gün ve haftalarda öğretmen şiir okumak için beni görevlendirdi.çok da istekli değildim ama hoca notumu kırar diye geri çeviremedim.
arkada sıramı beklerken ben iyice heyecanlandım ter falan basmaya başladı.
sonra sıra bana geldi.
Ben şiirin
""ve kenarda oturuyordu ÖKSÜZ çocuklar"bölümünü
""ve kenarda otuyordu ÖKÜZ çocuklar"
diye okuyunca bütün okul bıyık altından güldü :)
sonra da bir daha böyle programlarda görev dağıtılırken hoca beni görmesin diye yere kalemin düşmüş de onu arıyormuşum numarası yaptım :)

AVM ye girerken camı farkedemeyip girmek için ugrasinca çarptigimda farkettim. Artık ne kadar dalgimsam. Kafam çok fena acıdı, yüzüm yapıştı resmen cama. Neyseki güvenlikten başka da gören olmadı. Kendime rezil oldum tabi. Gerçi camı kirmadigima sukrettim o kadar şiddetli çarpmaya.

bu geldi aklıma

Lisede hoşlaştığım bi çocuk vardı basket takımındaydı teneffüslerde oturup izliyordum tüm tenefüs öyle geçiyordu şu eti craxlardan alıp ona baka baka hart hart ısırıyordum
Yine böyle bir gün, bi tarafta basket oynanıyor bi tarafta voleybol, zil çaldı kalktım arkadaşla bahçenin ortasında havalı havalı yürürken voleybol topu dank diye kafama iniş yaptı beynim döndü
Hem rezil oldum hemde kafamda bi milyon hücre pert oldi
Üstelik bu rezillik 2 defa tekrarlanmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…