'Eyvah Rezil Oldum!' Dediğiniz Anlar ☺

Benzer bi durumu bende yaşamıştım bi kac lise ogrencisi minibuse bindik hepimiz tek tek paralari gonderdik sofore sofor birisi ogrenci yollamis tam gonderin dedi. Bende de 50 kurus yok napiyim seste cikartamiyorum cocuklar bana bakiyordu ben onlara sonra bi tanesi cikardı al 50 kurusta laf etmeyi bırak dedi sofore hepimiz gulduk cocuga sessizce tesekkur ettim hep gordugum ama tanışmadıgım cocuklardı borcum olsun dedim onemli degil dedi oyle gecti bi dahada gormedim cocuklari ha hakkini helal etmistir umarım

ilkokul son siniflara felan gidiyorum.evde oturuyorz dedemle annem var.televizyon izliyoruz reklamlarda orkid reklami cikti.ozel gunlerde felan diyor ya benim kafa saf o zaman bicbirseyden haberim yok.ben basladim gulmeye.hiii hiiii koca koca kizlar altinami işiyor yaa.bide ozel gun diyor davette felan tuvalet bulamayip sıkısincami işiyorlar diye..annem beni cimdikliyor sus kizim sus diye isaret ediyor ama yok ben kendimden cok emin tezimi savunuyorum dedeme bakarak.adam benden gozlerini kaciyordu:))

Ahahahahahaha yarıldım
Kv ile ilk tanışma hediyesi olarak mokunu mu bıraktın evlerine

bazı minibüs şoförleri çok acımasız oluyor ya yoksa yoktur olsa sana laf verir miyiz dimi ama ne çekmişiz biz bu 50 kurustan ya

ayyy çok komik ya

yok abla gene olsa gene yaparsın bence, öyle içten öyle samimisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…