'Eyvah Rezil Oldum!' Dediğiniz Anlar ☺

Anaaaaaaa halbuki ben burda taaaam 5 tane rezillikten bahsettim
Reyting için teşekkürler
Başka rezilliklerin varsa tabiki paylaşabilirsin ben Bexy e söylendim kndisi aşkületam olur da, o anladı beni.
Amacım konu dışına çıkılmaması.
Hani bir başlık açıp "yine mi güzeliz yine mi çiçek" diye konu açabilirsiniz dilerseniz

Oda alınmamıştır aşkom sonuçta şakalaşıyoruz burda öyle degil mi NightStalker

Yine de bizi kovdugunu unutmiycez yhani

orta okulda hoslandigim cocuk suan(esim)olur kendisi.benden ust sinifta ben kucugum tabi goruntu olarak minyon ufak tefek birseyim oda uzun boylu.benim sapkami aldi ve sakladi.bende arkasinda dolaniyorum sapkami ver sapkami ver yaa diye oda vermen diyor felan ben israr ediyorum..bir nevi aramizda bir cilvelesme oldugunu dusunuyordum o an.taki yanindaki arkadasi "versene oglum cocugun sapkasini "diyene kadar.:))cok utanmistim.

Yeni topiğiniz hayırlı olsun M e g g ve Gebere Jackson

Benim sizin kadar etkili komik bir rezil anım olmadı daha çok sinir bozucular var bende

İlk aklıma geleni anlatayım. Lisedeyken arkamdaki iki kız sürekli konuşuyorlardı derste. Okuldaki en disiplinli en gıcık hocanın dersi. Hoca birden beni işaret etti sen diye. Bende hiç üstüme alınmıyorum. Sen sen diye yanıma geldi sabahtan beri konuşuyorsun sözlüne "sıfır" veriyorum dedi. Hocam ben konuşmadım... demeye çalışsamda susturdu beni. Bütün sınıfın bana bakması... Yerin dibine girmiştim hemde hiç suçum yokken...
Daha sonra yanına gidip konuşsamda dil döksemde nafile... o dersten kalmıştım iki gıcık yüzünden. Bunun üstüne kızlar gelip özür bile dilemediler

Son düzenleme:
Tam ağızlarına dikiş atmalıkmış ha.

yine ortaokulda sinifa yeni tarih ogretmeni geldi.biraz degisik bir kadin cok mesafeli soguk.sonra sevdigim bir ogretmenim vardi onun yanina gittim onun yaninda yeni gelmis erkek bir ogretmen var ama ben ona hic bakmiyorum bile.basladim konusmaya ögretmenim biliyormusuniz yeni gelen fatma ogretmen cok garip hic birseyden memnun olmuyor bide bizim sinif ogretmenimiz olacakmis yaa diye.basladilar gülmeye ogretmenim bana döndu dediki aysecim cihan bey fatma hanimin esi olur istersen daha dikkatli konus dedi..yok ogretmenim biz cok severiz fatma ogretmeni diye basladim cevirmeye ama nafile rezil oldum bir kere:))

benimki birz sinir bozucu galiba çokça da rezillikti. Biz bir köyde oturuyoruz ozamanlar. düşünün işte at eşek inek her ne ararsan var . E tabi bir de bunların pohları :) ineğinkinden yakacak filan elde ederiz bizim orada 'mayıs ' derler . her neyse mevzuya gelim , ablam ve ben amcamın kızı ile tartıştık o bizden bayağı bi büyük yaşça tabi. Tartışınca ablam kaçtı ben de saf, gurur yaptım annem her ne kadar kaç dese de ondan mı korkacam filan kaçmadım sonra işte bu bana bi tekme attı tabi, ama biz birbirimize girdik hemen yanımızda da mayıs ( inek B..ku ) var ama bayağı bi var :) sonra hem o hem ben oraya gömülmüştük oraya kadar nasıl geldik anlamış değilim tam bir rezaletti köyün orta yerinde

Abovvvvvvvvv

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…