'Eyvah Rezil Oldum!' Dediğiniz Anlar ☺

Gecen kış olan bi olayı anla anlatayım. Simdi kaynanamın gerćek tilki kürkü var. Zamanında babası almış oda bana hediye etti. Gercekten cok guzel ve tam bana göre. Bi gun esim carşıya gitti bende evdeki isleri bitirip yanına gidicektim. Yine böyle soguk kış günleri sabah fırtına ayazzzz... sonra ben o kürkü gitydimm veeee çarşıya gidene kadarrr bilin bakalim ne oldu.. bi yagmur butun karlar eridi ardından bi güneş ohh missss
Herkeşlere rezil oldum tabi burasıda kucuk yer hayatlarinda gercek kurk mu gormus faaakirler hemen gittim deri ceket aldım kendime ama esim hala dalga geciyor benimle yanımızdan geçen kızlarda 'oha' dediler bana neyseki yeni mont alip kurtuldum hemen

ben 5.siniftayken okulca piknige gitmistik.dağ basi tuvalet felan yok tabiki her yer acik alan..neyse ben orda ic kolalari caylari ee tabi haliyle sıkıstim iyice.gidecegiz herkez agir agir yuruyor ben herkezi biraktim koşuyorum önden.arkadan bagiriyorlar koş koş seni kosu yarislarina katacagiz..kosa kosa sonunda bir tuvalet buldum ama ne fayda pantolonumu indirirken hepsini saldim.o kadarda su icmisimki pantolon komple islandi.hemen hirkami cikardim belime bagladim kosa kosa eve gidiyorum.yolda bir amca bana bakti dik dik "sen o hirkayi niye bagladin beline "dedi.allah dedim yandim anladi ne yapacagim simdi diye dusunurken amca gülmeye başladi..moda demiii dedi.:))

Sanane amca ya! Deseydin keşke

Orta son da yine fen bilgisi dersinde laboratuvara gittik, hoca dersi anlatıyor biz 5 kişi falan hocayı dinliyoruz diğerleri dinlemiyor.

Hoca susun diyor, bunlar azıttıkça azıtıyor. En sonunda hoca bağırdı yürüyün sınıfa, siz güzellikten anlamazsınız diye bütün sınıfı fırçalıyor.
Okulun bahçesinde sınıfa giderken hoca tam arkamda hadi hadi oyalanma, kapa çeneni çabuk diye söylenince tutamadım kendimi hocaya çemkirdim resmen.

Öööööfff tamam beee ne itiyosun, yürüyoruz işte dememle, hocayla göz göze geldik
Ama çok utanmıştım.
Sonra tabi hemen hocadan özür diledim

Ahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…