'Eyvah Rezil Oldum!' Dediğiniz Anlar ☺

Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Çok kötüydü kız bide kahkaha ata ata gülmuslerdi. Daha neler neler var dur bahsedeyim 2 dk yine 5. Ya da 6. Sınıftayım yine başımda kapşon gizemli gizemli geziyorum okulda. Tam merdiven cikicam etraf kalabalık benden 1,2 yaş büyük yine bi kız grubu kapşonu löp diye indirdi çok sinirlenmiş tim ve çok utanmistim. 3. Anım şöyle yine o dönemler o kızların sınıfından bi çocuğa aşıktım ve biz flortlesmeye başladık ama şöyle hiç yanyana gelmedik o banna kağıt gonderiyo ben ona kağıt gönderiyorum hangi takımlısın nasılsın napiyosun falan neyse.. sevgililer gününde ben buna kocaman ayı almıştım elinde kalp böyle. Üzerinde seni seviyorum yazio. Neyse bu ayıyı bi arkadaşım aracılığıyla ulaştırdım. Ben B bloktan izliyorum o da erkek arkadaşlarıyla dolanıyor. Ayı ona ulaştı ulaştığı gibi kahkahayı patlattılar bide hooop ayıyı potaya basket atar gibi çöpe attı mı. Ben iptallll. . Devam edeyim mi kızlar?

Vay ayı vay
Et et

Enn fenası ayı olayı olmuş kız

Valla benimde aklıma pek birsey gelmedi :)
Sadece,bende lisedeyken cisimi cok tutardim tuvaletler pisti hic girmezdim.öğle arasi eve giderken arkadasimla,gülmekten altimiza yaptık akıyordu resmen
Bir de,okulun gözde erkekleri kızları vardı o zamanlar,tam sınıflarının önünde yere serilmistim

Lisedeyken aptal bir çocuk bana aşıktı, o çocuğada başka okuldan bı kız aşıktı, bende o aptal çocuğa aşık olan kızın okulundaki başka cocuğa aşıktım.
Neyse isim vererek anlatayım. Ben mertten nefret ediyodum elif ona aşıktı ebnde üzülüyodum.
Bana dediki Ertu ile snein aranı yaparım biz mutlu olamadık sen ol falan.
Neyse numaramı verdi çocuğa ben çocukla msjlastım evleneceğim insan gibi gördüm
Her sırrımı anlattım aşık oldum ya 4 gün içinde çocuğa çlüyodum o derece.
Meğersem Elif ırıspısı beni kandırmış ben 4 gün elifle konusmusum aşık olmuşum çocuk piyasada yok
Neye yanacağımı bilememiştim Ertunun hiç olmayışına mı kıza aşık oluşuymamı, konuşmaları tüm okula yaymalarına mı

Enn fenası ayı olayı olmuş kız

Sonraaaaaaa biz büyüdük tabiiiiiii evlendik barklandik bu ayıyı çöpe atan ayı oğlu ayı da 2 defa beni ekledi 2 defa reddettim bu da kapak olmuş oldu Bazen cok nadir de olsa (hepinizin başına gelmiştir) gülerken çümük cikiyo gibi oluyo sanki sonra geri çekiyorsun falan en son kayinpeder imin yanında oldu ahahahahahahaha hahhah en son ona utanmistim hani görünürde bişey yok ama uca kadar bişey gelmiş yani ben susuyorum ya

ahahahahahahahahhhahhahaha

alemsin yaaa.insanoglunun doğasında var rezillik napak.

Hahaha kız yaaa sen anlat ben dinleyeyim moralim yerine geldi

Ahahahahahah

Hahahhahahaha elifle aşk bir başkadır olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…