eyvah mide bulantılarım başladı!!

why_be

varken yok gibi
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
3.331
73
meraba arkadaşlar,
5 haftalık hamileyim ve mide bulantılarım başladı artık 4 gündür çok fenayım sadece bulantım var şimdilik bişey çıkardığım yok ama ben iyi hissetmiyorum kendimi ne yapabilirim:enbuyukkk:

Allah kolaylık versin.
Ben abartısız 9 ay kustum. Bir çaresi çok başa gelen çekiliyor..
Bana hiçbirşey fayda etmiyordu...

canım adına üzüldüm ben o dediğin olayı yalnızca 3 gün çektim cok sükür baska hiç olmadı sana tavsiye edeceğim kraker yemen birde yoğurt mideni bastırır ben ayva yediğimde kendimi iyi hissediyordum seni bilmem tabi

benim bebeğim şuan 11 haftalık..mide bulantılarım 6.haftada başladı..3 defa hast.de yattım serum verdiler..serumu yedikten sonra 1 yada 1 buçuk hafta iyi oluyorum..daha sonrasında yine aynı tkrr gitmk zorunda kalıorum hastaneye.mecburum yani yoksa hep aç geziorum....bilmiorum ne zamana kadar dvm eder bu bulantılar allah yardımcımız olsun.

Benim bulantılarım 6. haftada başlamıştı kabus giiydi o günler. Bende hastanede yattım serum tedavisi çok iyi geldi ama hastaneden çıktıktan sonra sabahları kusmalar başlıyordu ama eskisi gibi ağır değildi artık, öyle böyle derken 3 ay yoğun yaşadım 4. ayda bıçak gibi kesildi çok şükür. 4. aya kadar nasıl sabredicem bu günler geçermi dediğini duyar gibiyim ama öyle bir geçiyorki. Bak benim bebiş 5 aylık oldu hareketlerini hissediyorum sende hareketlerini hissedince bulantıları felan unutacaksın.
Bulantıyı hafifletmek için ben ayva, elma, yoğur, ekmek felan yiyordum, biliyorum çok zor ama aç kalmamaya çalış. Birde beyaz leblebide iyi geliyor.

kızlar armut bende fayda edıyor 8+2 olduk çok şükür yavas yavas baslıyor sanırım bıde kızlar çok yemeyın ve acta kalmayın azar azar yıyın ve özellıkle ben esıme armut aldırdım yıyorum ve gecıyor ınsallah sızdede ıse yarar Allah hepımıze kolaylık versın hayıorlı evlat versın amın

X