Eymen mi Poyraz mı?

Eymen mi Poyraz mı?

• Eymen

OY: 6 50,0%
  • Poyraz

OY: 6 50,0%

• Ankete Katılan
    12

tatlxixrxuxya

NEFESİMSİN
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
5.527
1
27 haftalık hamileyim.anne baba olarak çocuklarımıza anlamı güzel isimler koymamız gerekmekte... isimlerin anlamlarına dikkat etmemiz gerektiğini ve karakterini etkilediğini biliyorum....oğlumuza isim konusunda eşimle kararsız kaldık..eşim poyraz ben eymen ismini beğeniyorum...isimlerin anlamlarını

Eymen:1. Daha uğurlu, çok talihli, hayırlı, kutlu. 2. Sağ taraftaki. Eymen b. Hureym:. Sahabedendir. Mekke'nin alınışı sırasında müslüman oldu. Babası ve amcası Bedir şehitlerindendir. Hadis rivayctiylc ün kazandı.

Poyraz:. Kuzeydoğudan esen soğuk rüzgar.

Eymen adının anlamlarından hayırlı kelimesi beni çok etkiledi...
Poyraz adının da hayata karşı daha dik duracağını düşünüyorum...

sizce hangi isim?

İkiside çok güzel. Eymen'in anlamı gerçekten güzel.
Poyraz'ın da söyleniş tarzı çok güzel :)
İki isim koysanız? Eymen Poyraz uyumlu da hem

İkiside çok güzel. Eymen'in anlamı gerçekten güzel.
Poyraz'ın da söyleniş tarzı çok güzel :)
İki isim koysanız? Eymen Poyraz uyumlu da hem

doğuma kadar karar veremezsek neden olmasın?iki isimi bir arada hiç düşünmemiştim..yorumun için teşekkürler...

kesinlikle eymen..

bende eymen ismine karşı daha sıcağım ama eşiminde gönlüne yatmasını çok istiyorum...yorumun için teşekkürler..

poyraz bana çok soğuk ve sert gelio ama çk sevdiğim bi arkadaşım oğluna koydu söylenişi kulağa çk hoş gelio, ama o da kurtlar vadisindeki poyraz karakterine gıcık olmuş keşke koymasaydım dio :))

eymen kesinlikle bnmde favorilerim arasında anlamını çok beğendim.eşimle karar veremezsek kura çekeceğiz :))

allah sagsalim hayırlısıyla kucana almayı nasip etsin inşallah benimde 2.5 yaşında eymen isminde biogluşum var bizde anlamını ögrendikte sonra başka bi isim hiç düşünmedik bile ama şunuda söyliyim düz duvara tırmanıyo kimden duyduysam herkeseymelere çok yaramazdıyo rabimm herkesin evladına hayırlı uzun ömürler nasip etsin aileleriyle beraber inşallah

güzel dileklerin için çok teşekkürler...tüm hamilelerin bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...sizin oğlunuzda demek eymen.. allah bağişlasın...analı babalı büyütsün...benimde eymen adının anlamı çok hoşuma gitti...demek çok yaramaz oluyorlar...

Son düzenleme:

ikisi de güzel isimlerdir ama ben eğer olğlum olsaydı düşündüğüm isimlerden biriydi EYMEN :)

bu nedenle ona oy kullandım...

sağlıkla doğsun bebeğin inşallah....

Benimde oğlum olacak ve düşündüğümüz isimlerden biri de Eymen. Her ne kadar eşim Heey Meen desede Çook anlamlı bir isim.
Kulağıma sıkça gelen ve bir kaç kişiden de tanık olduğum kadarıyla Eymen'ler fena yaramaz ve hareketli oluyor
Önerebileceğim bizimde üzerine durduğumuz isimler:
Ali:Yüce,onur bakımından en üst. Ömer:Hayat,canlılık. Algan: Fetheden,fatih. Doruk:En yüksek yer, en üst başarı düzeyi
Hayırlı evlat olsunlar inşallaaah

ikisi de güzel isimlerdir ama ben eğer olğlum olsaydı düşündüğüm isimlerden biriydi EYMEN :)

bu nedenle ona oy kullandım...

sağlıkla doğsun bebeğin inşallah....

sende canım inşallah kolay bir doğumla bebeğini kucağına alırsın...eşimle eymen ismine karar verdik...daha doğrusu ben eymen ismini eşim poyraz ismini istiyordu...eşim benim eymen ismini çok istediğimi anlayınca eymen olsun dedi...ama onun gönlümde poyraz ismi kaldı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…