Eylül Ekim Ayı Tüp Bebek Tedavisi

Kızlar benim de yarın opu var bana şans dileyin dua ediin.. birde bana tüplerde sıvı birikmesi olabileceğini söyledi doktor öyle olursa ameliyat olursa transfer biraz daha ertelenir mi ki inşallah yoktur öyle bişey yanlış görülmüşuür

Bende cok korkmustm onda. Ama cok cok fazla yumurta toplanınca oluyoms genelde. Benden 12 tane aldılar hc bişe olmadı cok az bi ağrım oldu o da dayanılmcak gbi degl. İçini ferah tut

Ben sigara tiryakisi olarak sigaradan vazgeçtim. Sağlıklı beslen ve spor yap yapabilirsin. Kilonu ver ve tedavine başla Allahın izniyle başlanır. İlaçlarını aldın mı raporun günü dolmadan?
Şuan henüz ilaçla ilgili bilgi verilmedi 6 ay geçerli rapor dediler ve bende sadece sabah akşam glifor 1000lik kullanıyorum inşallah hayırlısı olur

Rabbim yardımcın olsun güzel haberlerle gel inşallah

Şuan henüz ilaçla ilgili bilgi verilmedi 6 ay geçerli rapor dediler ve bende sadece sabah akşam glifor 1000lik kullanıyorum inşallah hayırlısı olur
Sıkma canını hiç stres yapma verirsin hedef belirle kendine ve bir baskül al her sabah bak orda kilona bak nasıl motive olacaksın ben ilk tüp bebek tedavimde 10 kilo almıştım.. 1.5 ayda geri verdim zorlasam daha da verirdim bir danışmana başvurdum bazı önerileri oldu belki işine yarar anlatayım.. ekmeği tamamen kesiyorsun öncelikle şeker zaten çıkıyor hayatından bu sürüçte.. akşamları kesinlikle kırmızı et yememen gerek.. onun dışında sebze yemeklerinin yanında sadece yoğurt yiyebilirsin salatayla birlikte tüketirsen kalori yakamazmışsın.. sabahları 2 yumurta bol yeşillik 4 5 tane zeytin ve biraz peynir. Öğlene sebze yoğurt yediysen akşam mutlaka tavuk salata yada balık salata ye (ızgara yada fırında) ve en önemlisi günde 3 lt su mutlaka içilmeli

Bende cok korkmustm onda. Ama cok cok fazla yumurta toplanınca oluyoms genelde. Benden 12 tane aldılar hc bişe olmadı cok az bi ağrım oldu o da dayanılmcak gbi degl. İçini ferah tut
Kuzu biliyorum yumurta toplanmasını daha önce 3 kez yaşadım maalesef inşallah kaliteli olgun yumurtalarım olmuşturr . ama tüplerde sıvı birikmesi kafamı karıştırdı çünkü tüpü alıyorlar yada bağlıyorlarmış öyle olursa 3 ay ertelenir transfer.

Çok ama gerçekten çok teşekkür ederim muhakkak tavsiyenize uyacağım gittiğim diyetisyend2 var ama şeker olduğu için bazen tutabiliyorum kendimi bazen titreme tutuyor birşeyler yemeyince tatlı olarak normalde tam 101 kilo olmuştum düştüm biraz oda sayılırsa işte şuan çok stres yapıyorum 85e düşmem gerek Dr daha iyi bziim için dedi bunu duyunca daha çok strrws yaptım vermem gereken yerde daha çok kilo alıyorum sanki

Stresi at o ne yahuu sen şuna odaklan herşeyden önce kendim için bunu yapmalıyım… tatlı krizlerini kayısı kurusuyla geçiştirebilirsin yada bol su içersen çok istemiyor insanın canı ben inanıyorum kadın isterse yapamayacağı hiç bişey yok 2 3 güne bir söyle burdan kaç kg verdiğini tamam mı eminim ki yaparsın hırs yap

İnşallah çok teşekkür ederim sohbetiniz için ve bilgileriniz için insanın gerçekten bazen başkaları tarafından cesaretlendirilmeye ihtiyaç duyuyormuş

İnşallah çok teşekkür ederim sohbetiniz için ve bilgileriniz için insanın gerçekten bazen başkaları tarafından cesaretlendirilmeye ihtiyaç duyuyormuş
Çevremizde okadar fazla hiç birşey yapamayacağımıza inanan insanlar var ki.. kimsenin ekmeğine yağ sürmeye gerek yok. Sigarayı bırakıcam kilo vericem 1 ayda 55 kiloya düşücem dedim ve yaptım herkes yaa aman ye bişey olmaz can boğazdan gelir dedi ısrarla karşımda sevdiğim şeyleri yiyen insanlar oldu benim de insülin direncim varmış bu arada. Bu kutsal yolda verdiğimiz tüm savaşları Rabbim mükafatlandırsın inşallah biliyorum zor ama hiç birşey imkansız değil.. bazen insanın hiç tanımadığı birinden aldığı destek psikiyatri doktorundan daha etkili oluyor çünkü yaralarımız aynı yerden ve birbirimizi anlıyoruz.. ben sonuçları beklicem

bunu hc duymamıştımm. insallah öyle bse olmaz ertelenmez transferinizzz

Evet gerçekten şuan ki toplum görüsü böyle o kadar insanla konuşursun motive olmazsın ama bu bana çok iyi geldi Rabbim kalbşmize göre versin herşeyi

Gülümmmm 94 olmuşum 1 haftada şimdi çıktım diyetisyend2n

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…