Eylül Ekim Ayı Tüp Bebek Tedavisi

yesil elma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
356
330
29
Merhaba hanımlar bu Eylül ve Ekim ayı tüp bebek tedavisine başlayanlar..gelin bu postun altında toplaşalım birbirimize deneyimlerimizi ve kafamızda takılan şeyleri tecrübelerimiz doğrultusunda anlatalım.. ben 25 yaşındayım 4. Tüp bebek tedavime dün başladık Ankara bahçeci de tedavi görüyorum 1 ay rahim dinlendirme olacak ve kısmetse Ekim ayında transfer olcam umarım bu sefer hüsrana uğramam hepimizin hakkında en hayırlısı olsuuun

Merhaba bende 2 kez yaptirdim olmadi İstanbul bahçeciyi düşünüyorum siz rapor çıkarabildiniz mi acaba

MErhaba bende Eylül sonu bahçeci Ankara’ya gideceğim tüp bebek tedavisine başlamak için, ilk randevu olacak :)

MErhaba bende Eylül sonu bahçeci Ankara’ya gideceğim tüp bebek tedavisine başlamak için, ilk randevu olacak :)
Tedaviniz hayırlı olsunn ben artık doğru yerdeyiz süper doktor kesin olacak gözüyle bakamıyorum 4. Tedavim.. bahçecide ilk tedavi umarım herşey gönlümüzce olsun emeklerimiz boşa gitmesin. Sizin kaçıncı tedaviniz?

Hayirli olsun kizlar. Insallah burda hepimiz guz sonuclar aliriz. Ben de Ekim ayi icerisinde transfer olacağım. Henuz transfer günüm belirlenmedi.
Heyecanla bekliyorum. Benim de bu 2. Transferim olacak. Daha once bi dusuk bir de bebeklerin kalp atisi olmadigindan kurtaj olmustum. Tez zamanda umarim saglikli bebeklerimiz olur.

İlk tüp bebek tedavim olacak daha önce iki aşılama yaptırdım şehir hastanesinde olumsuz sonuçlandı. Bahçecinin videolarını falan görüyordum o yüzden çok araştırma yapmadan Berfu hanıma randevu aldım tüp bebeğe başlamak için Salı günü ilk randevumuz var. Yaşınız çok genç bende 25 yaşındayım, sanırım bu bir avantaj:)

Umarım güzel sonuçlar alırsınız. İlk seferde neden negatif olduğuna dair bir şey söyledi mi doktorunuz acaba?

Merhaba benim de ilk tecrübem tüp bebekte ama eylülden elime ertelendi kilo sebebi ile şimdi düzenli diyet ile kilo vermeye çalışıyorum hakkımızda hayırlısı inşallah

Merhaba, öncelikle inceliğinizden dolayı teşekkürler. Siz sonuç aldınız mı?

Bende 21 eylülde transferim oldu. 10. Gün bi türlü gelmiyor cok gergin ve heycanlıyım

Merhaba benim de ilk tecrübem tüp bebekte ama eylülden elime ertelendi kilo sebebi ile şimdi düzenli diyet ile kilo vermeye çalışıyorum hakkımızda hayırlısı inşallah
kilo vermek zor geliyor mu? Ben ilk tüp bebek tedavim de tam 10 kilo almıştım sıkı bir diyetle 1.5 ayda tekrar 10 kilo verdim hem karnım doydu hemde kilo verdim.. ekmek, şeker hamur işini kesinlikle hayatınızdan çıkarın mutlaka günde 3 lt su için ve imkanınız varsa ya spor yapın yada 1 saatte olsa yürüyün.. inşallah istediğimiz dilediğimiz herşey kolayca gelir bulur bizi

Hanımlar beslenmemize dikkat ediyor muyuz bu süreçte? hergün yarım avakado yemek (özellikle sabahları haşlanmış yumurtayla) rahimi gebeliğe hazırlıyor ve bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyormuş duydunuz mu daha önce? Onun dışında her hafta 2 defa mutlaka balık tüketin.. bol yeşillikle birlikte küçük balıkları tercih edin kesinlikle yağda kızarmış olmasın büyük balık Alabalık’tan başkası olmasın okadar çok araştırmalar yaptım kii beslenme bu dönemde çok önemlii biz elimizden geleni yapalım en azından içimiz rahat etsiin başka yardımcı besinler “Enginar,Kuşkonmaz,Kabak çekirdeği(kavrulmamış olacakmış nerden bulacaksak bunun gibi bi çok şey. Ahh ahh çok zengin olmak gerek :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…