Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminnnn yavrum Ne muhteşem bir an olmuştur senin icin :)))) videoya alsaydin :)) kiz sevo ne hissediyorsun kiz mi erkek mi ?

Birde akşama doğru karnım şişiyor benim ya neden acaba :/
benim hep şiş. midem beni mahvetti , ya Rabbim şifa ver bizlere. Yemek yapacak halim yok , iş güç hak getire zorla yapıyorum sürükleye sürükleye.

Hamile arkadaşlarım nasıl gidiyor gebelik??? Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah dua edin bizlere de..

Bu ay reglm geç gelecek sanırım normal döngüme göre bugün hasta olmam lazımdı hala yok birşey.. arada kasık ağrım oluyor sivilce de geldi sağolsun hsgden dolayı mı soğan kürü sen dolayı mı gecikecek anlamadım

benim hep şiş. midem beni mahvetti , ya Rabbim şifa ver bizlere. Yemek yapacak halim yok , iş güç hak getire zorla yapıyorum sürükleye sürükleye.
Bende öyleyim akşam eve gitmek için saate bakıyorum tüm gün sen öndesin hadi az kaldı inşallah 12.den sonra rahat diyolar

elhamdülillah diyeyim iyi olayım , inşallah gelmez reglin bat ne zaman.

ben görüyorum silik çizgi. kaç gün geçmiş. senin kaç kaldı hadi sende test yap .
Bebeğim daha günü geçmemiş arkadaşımın 8 gün var batına ayyy kuzum benim yarın 10. Gün yaparım büyük ihtimalle ama kan vereyim diyom kafam karışık ya belirtilerim var goguslerim sızlıyor üstüne yatınca özellikle açıyor ve dünden beri koyu krem kıvamlı akintim var bugün sarımsı olmuş sendede varmiydi kuzum vas ağrısı arada vuruyor alt karnim agiriyor batıyor ahh ahhhhhh

Aminnnn yavrum Ne muhteşem bir an olmuştur senin icin :)))) videoya alsaydin :)) kiz sevo ne hissediyorsun kiz mi erkek mi ?
Haftaya esimle beraber gidecez o zaman videoya alacam. Kiz sesinj duyunca gozlerim yasardı agladim inanamadim yaa. Doktor tekrar dinlettirdi bana zaten.
Ilk hamileligimi öğrendiğimde kiz hissetmistim ama su an erkek diyorum icimden oyle geciyor kismet tabi hangisi olursa fark etmez bende esimde kiz daha cok seviyoruz

Insallahh bebistendir kuzum bende hala sivilce var ki battan once cikti su an hala devam ediyor bile

Kuzum ne güzel canm benm rabbim bagslasin insallah banada nasip etsin inşallah balim ya kuzum test aticam benm degilbyakin arkadasmn bakarmsn bi

Ayy bunlari okurken bile mutlu oldum kizz. Belirtilerin cok guzel insallahh bebistir simdilik bekle test yapma 12. Gun yap bence yapacaksanda o zaman cikar

Ayy bunlari okurken bile mutlu oldum kizz. Belirtilerin cok guzel insallahh bebistir simdilik bekle test yapma 12. Gun yap bence yapacaksanda o zaman cikar
Bende öyle dusunuyorum kuzum okadar bekledim pazartesiye kadarda sıkauim disimi insallah pozitifte ile dönerim ya

Insallahh bebistendir kuzum bende hala sivilce var ki battan once cikti su an hala devam ediyor bile

İnşAllah . Ama bu ay hiç bilmiyor ne zaman yumurtladığımı falan o yüzden beklemedeyim bakalım dua et bize. Test aldım Perşembe gününe kadar olmazsam yapıcam

elhamdülillah diyeyim iyi olayım , inşallah gelmez reglin bat ne zaman.

Normal döngüme göre bugün aslında 26.gündeyim.. kist falan gittiyse diyorum 28 güne mi sarkacak beklemedeyiz canım.. dua edin bizlere de

Son düzenleme:
Kızlar bu bal çörek otu kürü bende 5 cmlik kist yaptı hemde hamileyim ya şaşırdım o kadar büyük olmasına ağrı yapıyor zaten bu kür çok yumurtlamaya yardımcydı değilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…