Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sizlerin ilk bat günü hcgniz kaç çıkmıştı yaptıran var mı ilk gün test merak ettim

Kizlar bugün tekrar doktora gittim dun gittigimde sıkışık gitmemistim keseyi tam görmek icin bu sefer sıkışık gittim doktor keseyi gördü ama kese etrafinda kanama da vardi tekrar progesteron yazdi yine kullan dedi bana 10 gün sonra kallp atisii dinleyelim dedi

7+3 falan olur o zaman baya garantici dr muş

Gecen cumadan beri yatıyorum kızlar yani şu günler nasıl geçti bana sorun..allah kimseye belirsizlik yasatmasin.inşallah yarın kalp atışı duyarız ve stresim uçar gider

Bu belirtiler yktu anlmnda mi saydin :) akinti falan var miydi mesela ve nasldi? Kasik agrisi?
İnan hiç belirti vermedi minnoş. Hala da yok. Akıntım biraz arttı. Ne göğüs ağrım var ne mide bulantım ne de halsizlik... Nazar etmeyeyim demek ki bu da böyle bir süreçmiş:)

Banada verdi canım progesteron sıkma canını allahın izniyle çabucak geçicek bu günler o minik kalbi dinleyeceksin inşallah

İnan hiç belirti vermedi minnoş. Hala da yok. Akıntım biraz arttı. Ne göğüs ağrım var ne mide bulantım ne de halsizlik... Nazar etmeyeyim demek ki bu da böyle bir süreçmiş:)
Benimde aynıydı daha yeni belirtiler başladı o da sadece sabah bulantısı birde midem kazınıyo gece

Günaydin kizlar iyice sessizlesti buralar sanki...
hayırlı sabahlar canım . dün akşam doktora gittim. tam 7 haftalık elhamdülillah çok şükür. kalp atışını gördü doktor. dışardan sesi alamadı ama hiç önemli değil yeterki bebişim iyi olsun herşey yolunda gitsin.
sesi duymam mihüm değil atıyor demi kalbi dedim ever dedi . geç döllenme bir hafta geride. ama zamanla kapatır dedi. iki çocukla sürekli gelip yazamıyorum , mide bulantısı istifra
en kısa zamanda geçsin gitsin inşallah . sen nasılsın kızlar sizler nasılsınız.
Sevsev12 sana rapor vermedimi dinlen diye. madem kese içinde kanama var dedi ne bileyim az olsa bile istrhat gerekmiyormu. veni tekrar bir ay sonra çağırdı . ve yüzüm kızlar iki doğumumda son aylarda leke oluyordu. bu yıl tatilden hemen sonra hamşle kaldım güneşç lekesi geçmemişti tam . şimdi.çok fazla.ve heryerimde göz altı çene kırmızı lekeler var. benimde hamşle iken oluyor işte bu kadar erken beklemiyordum

İyiyim canim bende doktora gittim sukur her sey yolunda kalbini de dinledim Masallah bende de mide bulantisi cok 11 haftalikken gel dedi

Hafta sonu iyice dinlen dedi hafta ici gel tekrar bakalim dedi olmazsa rapor falan verelim dedi. Kese etrafinda biraz kanama var dedi kuzum.Ama ben devlete gitmeyi düşünmüyorum artk ya özele gidecem pazartesi bide o baksin bakalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…