Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bugün boş gebelik teşhisi kondu bana.. pazartesi son kontrolden sonra kürtaj olucam..
bekleyen herkesi Allah bebeğine kavuştursun..
Ben bu siteden ayrılıyorum.. Umarım sizler mutlu olursunuz.. Sağlıkla kalın..

Kızlar bugün ben bat günü gelen giden bişi yok henüz yaklaşık on gündür sabah uykudan adet olacakmışım gibi kasıkta ağrı oluyordu uyandıktan bi 15 dk sonra geçiyordu bugünde aynı şekilde oldu test yapma taraftarı değilim ama ne merak ediyorum anlatamam

bugün boş gebelik teşhisi kondu bana.. pazartesi son kontrolden sonra kürtaj olucam..
bekleyen herkesi Allah bebeğine kavuştursun..
Ben bu siteden ayrılıyorum.. Umarım sizler mutlu olursunuz.. Sağlıkla kalın..
Çok geçmiş olsun. Hayırlısı böyleymiş demek ki. Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Bat günüyse bugün testte çıkabilir bence.

Herkese selamm

Kurumus-Maskara Üzüldüm kuzum.Bende çok umutluydum bu ay o yüzden yıkımını düşünebiliyorum .

Zeze _skcn Kuzum ben bu ay 2 gün önceden regl oldum.4.gun bitti.Bu ay hiç takip yapmayacağım.Canim.ne zaman isterse o zaman normal düzenimde yapacağım.Yumurtlama ovulasyon yok bu ay.Gelecek ay takip ederim.Teyzemin kızı ve halamın oğlu evleniyor.2 ayrı düğün var.Alisveris kuaför falan filan bu ay zaten bol aksiyonlu.Bide ev taşımayı düşünüyorum eşimi ikna edebilirsem.Bu evi satıp bi eve kafayı taktım onu almak ıstiyorum .Kısmet.

everytime_night Iyiyim şükür canım .Senin kontrol yarın degilmi.Iyi haberler alırsın inşallah .

Selam kizlar...
Yarin devlete gidicem ben meraktan duramiyorum bebegi kalp atisini gorebilcek miyim diye. 6+2 oluyorum gorebilirim insallah

Selam kizlar...
Yarin devlete gidicem ben meraktan duramiyorum bebegi kalp atisini gorebilcek miyim diye. 6+2 oluyorum gorebilirim insallah
Ben düşük yaptigimda 5+0 da keseyi gordum.Doktor 6+0 da kalp atışı için çağırmıştı.Ama dinletmek için değil sadece bakacaktık.
Inşallah görürsün kuzum

Ben de bu sabah o agrilarla uyandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…