Eylül ayı için yurtdışında balayı

bence en ucuza en guzel tatil ve bir yerde 5 gunden fazla kalmak sikar insani baklaim bende simdilik kacmak istiyorum soiyle subat sonu kucuk biklacamak ama cuba yada mexico arasinda kaldim.. bakalim bildirim.

merhaba arkadaslar,
biz biletlerimizi aldik nisanlimla.Eylulde dugunden sonra 3 gun ispanyaya 4 gun de parise gidicez. henuz oteli ayarlamadik eger daha onceden gidip tecrube eden arkadaslar varsa tavsiyelerini dinlemek isterim.

kızlar selam bende cruise turlarına özeniyorum çok bu yıl sonu evlilik planlarımız var ve havalarda soğuyacağı için Türkiyede kalmak istemiyorum.Daha önce cruise seyahati yapan arkadaşlar yada bu konuda bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum..

buarada bende inşallah bu yıl ekim ayında evleniyorum ve havalarda soğuyacağı için yurtdışı düşünüyoruz. ama balayı sonuçta çok yorucu olsun istemiyoruz, biraz daha otel tatili arada ufak geziler (mesela en son fasa gittim, çok güzeldi ama balayında düşünemiyorum o yorgunluğu) bu yüzden mevsim olarak da uygun olduğu için Dubai yada Mısır (son olaylardan önce) düşünüyoruz...mısırda dalış yapmayı çok istiyorum, otellerde güzelmiş... Dubai ve mısır için yada başka alternatifleri olan arkadaşların fikirlerini bekliyorum...

kızlar benim düğünümde mayısta. Biz Saraybosna'ya gideceğiz nasip olursa işimden dolayı bugune kadar avrupa,amerika ve afrikanın bazı ülkelerine gittim ama ilk defa balkan ülkelerine gidiyorum ve geçmişte osmanlı hakimiyetinin izlerini görmek beni gerçekten büyüleyecektir tabi ki mostarda....

merhaba arkadaslar,
biz biletlerimizi aldik nisanlimla.Eylulde dugunden sonra 3 gun ispanyaya 4 gun de parise gidicez. henuz oteli ayarlamadik eger daha onceden gidip tecrube eden arkadaslar varsa tavsiyelerini dinlemek isterim.

Bizimkisi balayı degil ama biz de bu yaz için ispanya düşünyoruz. siz ne kadar ayarladınız toplam? Tur ayrıntılarınızı yazabilir misiniz??

Bu arada ben de eylül ayında evlenim; balayında cruise turları ile yunanistan italya hırvatistana gittik.

Canim ben miami de yasiyorum biletlerimizi multi-stop diye birsey var o sekilde aldik gidip istanbul donus paris ordan portekiz ordan da geri miami'ye o nedenle benim bilet fiyatlarimla karsilastirirsan daha fazla gelebilir. ben biletleriin tanesi 2300$ a aldim. ama gidip donus . En iyi websitesi cheaptickets oradan biletleri dolar uzerinden alabilirsin turkiyede olsan bile ve cok uygun biletler. ben annemler icin aldim 3 bilet sonra ayni biletleri asil havayolunun websitesi ile karsilastirdim cok farkliydi. oteli ise agado ya da agoda diye bir websitesi var oraya bak ben daha almadim otel icin rezervasyonu ama ordan yaptirmayi dusunuyoruz.

epeydir araştırıyorum msc nin 7 eylüldeki magnifica gemisiyle ist. çıkışlı katakalon, dubrovnik, venedik, bari limanlarında duran cruise turunu düşünyorum balayı için.
Bu turu veya başka bir cruise turunu tecrübe eden var mı???? tavisyeye çok ihtiyacım var, mesela penceresiz odalaar nasıldır, yemekler nasılo,venedik hariç hepisnd eşeri gezmek için 5 saat zaman var, yeterli oluor mu??? gündüz neler yapıalbilir, havuzlar küçük galiba, akşam animasyonlar nasıl???? herşeyi merak ediyorum:)) nolur biri bilgilendrisin beni:)
bu arada pencereli kamaralar iki kişi (tam pansiyon) 4000 tl gibi bir meblağ çıkıoyr, fakat su veya diğer içecekler ücretliymiş gemide. ekstra harcamalar oluyor mu? şehirleri rehberden bağımsız gezmek mümkün oluyor mu????
bu arada seturla irtibat halindeyiz, gerçi her tur aynı gemiye yönlendiriyor fiyat farkı yok

Son düzenleme:
nasipse biz de nişanlımla balayı için prag yada venedik düşünüyoruz. yalnız benim merak ettiğim şey vize ve pasaport için başvurduğunuz sırada bekar oluyorsunuz sonrasında evlenince kimlik bilgilerimz değişiyor balayına çıkarken kimlikleriniz ve pasaportlarınız sorun olmuyor mu?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…