Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Ah safiyecim ah erkekler anlamiyor ki kardesli arkadasim gelince kizim yalniz kaliyor misafirler gidince kizim aglamaya basliyor ben niye yalnizim diye kizimi teselli vererek sustuyorum her ay kizima insallah kardesin olur diyorum olmayinca uzuluyorum o kadar uzuluyor ki kizim simdi okullarda tatil okul olunca bir nebze unutuyor bende tekrar anne olmak istiyorum bazi duygularim eksik kaliyor

Kizlar bugun kirmizilarim geldi 1 gun gecikmeyle bat 11 eylul hayirlisi bugun moralim sifir Allahin bir bildigi var diyerek sineme cekiyorum agustostan buraya isinlaniyorum
Anlıyorum canım eşim de hem istiyor hemde bana diyor sen çok takıyorsun ondan diye bu erkekler bi değişik hayırlısı diyelim bu ay çalışmalara devamke

Aynen kuzum bir arkadaşı gelse ağlaya ağlaya gönderiyoruz isyan ediyor yalnızım diye. Hayırlısı artık Allah'ım inşallah tez zamanda nasip eder.

Kızlar bir şey sorabilir miyim ? Bugün adetimin 5. günü bu sabahtan beri sol yumurtalıklarıma doğru kasıklarda bir ağrı oluştu hala da ağrıyor sizce neden böyle oldu?

Merhabalar, başına başına böyle bir şey gelen oldu mu hiç ? 28 temmuza sat tarihimdi 4.gün bitti.bitikten sonra 5 Ağustos dahil birlikteliğim oldu eşimle sonra olmadı.6-11 Ağustos yumurtlama dönemi gösteriyor regl uygulamalasında. Şöyle bir şey yaşadım, 8 Ağustos pazartesi gününde birden ne yersem yiyeyim ne içersem içeyim midem biber sürmüşler giib yanmaya başladı geğirme gaz sancısı beraberinde getirdi. 9 Ağustosta lavaboya gittiğimde aşırı bir şeffaf ıslaklık vardır çamaşırımda. Bugün 14 Ağustos günü de göğüslerimde hassasiyet başladı. Bat 25 Ağustos daha reglime 11 gün var, bu tarz bir şey yaşayan var mı? Hamilelikle ilgili bir şey olabilir mi? Ben yumurtlama döneminden önce birliktelik yaşadığım için hamilelik olmaz diye düşündüm spontae olarak,

İnsallah en yakın zamanda bebeğine kavusursun :)

Bat 14 Eylül, beni de ekler misin listeye

Kızlar merhaba beni de ekler misiniz 1.5 sene olacak çocuk düşünüyoruz çok da üstüne düşmeden denedik ama olmadı kontrolleri de yaptırdık bir şey çıkmadı bu ay tam anlamıyla giriş yapacağım bu duruma Şu an reglim ama bat 18 Eylül umarım hepimiz için iyi olur Eylül ayı

Kızlar bende ikinci kez klomen kullandım adetimle beraber sağ tarafta yumurtam gelişti, 3 gündür sağ tarafımda aşırı ağrı var sırtımda çok ağrıyor yumurta çatladı sanırım sizin yumurtlama belirtiniz neler sırt ağrısı falan oluyor mu?

Kızlarrr şimdi benimki bi iki güne koyulaşır
Bu ovülasyon ile Prof olanlar yardım edebilir mi gün aşırı dediğiniz şey nedir bide 3232 meselesini de anladım fakat mesela biz ekşınları genelde gece yarısı yapıyoruz mesela 14 ü 15 e beağlayan gece oldu ona göre şimdi nasıl bi yol izlesem
Not( haziranda yumurtlama haftasını full değerlendirmiştim)
Ve sizce hangi günler gerçekten altın vuruş olur

Eklentiler

• 2E03360F-EDBA-4637-8C06-8F67AC9C1BC0.jpeg
    158,2 KB · Görüntüleme: 43
14ü olarak say 17si gecesi bı daha yap

Kızlar vajinal ultrasyon acıtıyor mu ilk defa baktırmak cuma günü çağırdı yumurtlama takibi için karından görünmez folikul takibi dedi kendini ona göre hazırla gel dedi hiç vajinal baktirmadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…