Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Aşko kendimi işe verdim gebeyim diye geze geze evi aksattım onları hallediyorum bide internetimiz bu ay cabuk bitti sınırlıydı kendi internetimi bitirdim ya çok az var arada girip çıkıyorum öyle bakınıyorum gidiyorum. Acil kafamı dağıtmam lazım adet bittikten sonra kendimi örgü örmeye vercem

Yaa ağustos topiğindeydin demi sende eylül topiğine hoşgeldin demek istemezdm ama sende hoşgeldin aminn inşallah uğurlu olur
Evet kuzum Ağustos topiğindeydim ama kısmet değilmiş hoşbuldum canım keşke hiç birimiz gelmeseydik bu topiğe ama inanıyorum Eylül hepimize şanslı ve uğurlu gelecek

Beni de ekler misiniz bende daha yeniyim 4 aydır deniyoruz bat 29 eylül

Kızlar benim sali günü randevum vardı ama adetimin 5. Günü oluyor yinede hormon testi istesem yaparmi acaba yada yumurtlama takibi başlamak istiyorum desem baslarmiyiz

Başka hastaneleri deneyin e nabizdan randevu iptal eden falan oluyor bazen ben öyle bir durumla karşılaşınca dakika başı yeniliyorum iptal eden randevu çıkarsa alayım diye bazen alıyorum da

Kızlar dostinex kullananınız varmı aranızda ?
Prolaktinim 31 çıktı bu ilacı verdi doktorum 2 hafta kullanacakmışım. Doktorum korun vs demedi gebelik istediğimi biliyor ama burda birsürü topikte gördüm bazı doktorlar bebek için sıkıntı yaşanabilir korun demişler kafam karıştı varmı bi yorumunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…