Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Merhaba ben de Ağustos topiginden geliyorum büyük ihtimal ben de burdayım içimden bı his öyle diyo beni de ekler misiniz bat 12 Eylül

Dodocum Eylül ayı herkese mutluluk getirsin.bu 3.ayım olacak denemeler için.benim bat 10 eylul eklerseniz sevinirim:)

Merhabalarrr, bende 1 yıldır gebelik istiyorum ama olmuyor. her şey normal 06.08. de hsg çektirdim. tüpler açık dedi doktorum. bakalım bu ay olacak mı. Eşimde de her şey normal ona 1 tane vitamin verdi. başka bir şey önermedi doktor.

Bence hiç bulaşmada zaten tam bi bataklık bu ovülasyon amin canım inşallah Kontrol amaçlı bence dr istedi 1 yıldır uğraşıyoruz deyince
Hiç girmiyim o zaman oralara ben Umarım herşey temiz çıkar bir problem çıkmaz Bebişte bekletmeden gelir Soğan kürüne başladın mı bende zeytinyağlı incir yemeye başladm gelmeden neler yaptırıyor bu bebeler bize

Ama bi yandan da iyi aslında neyse evet bugün başladım ama bende kızlara soracaktım illa aç karnına mı içmek lazım ki ah o bebeler bi gelse ahtım var hamile kalırsam sonra ki için korunmayacam arkasından bi tane daha olsun

Merhaba canım bende inofolic combi bide ovulasyon testi kullanıyorum bu ay bugün adet oldum bat 11 Eylül inşallah olmamda hamile olurum

Canım merhaba benide ekler misin bat 3 eylül❤

Ben aç karına diye duymuştum Kız dur bitanesini hakettikte ikincisi kaldı biri tuttursak göbek atcaz
Aşko ben daha açıldığında hemen bittim burda bu ay bu son topiğimiz olsun inşallah burda hooopp analar topiğine gidelim
Nerelerdesinnn aşkoo sen yaa ayy evet son topik olsun burdan analar topiğine geçelim yok bata iki gün kaldı yok ağrım var yok şuram hassas dye kendimizi dinlemekten bir kurtulalım hakettik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…