Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Suan daha bat 19 agustos olmasina ragmen regl olmadım testimde negatif sanirim Eylül kervanina katılcam öf

Benim genelde regl belirtim budur hatta bu ay nerdeyse 10 gün boyunca göğsüm ağrıdı acıdı hassaşlaştı regl olunca geçti.
Benimde regl olmadan 2-3 gün önce başlardı göğüs hassasiyetim ama bu sefer regle 12 gün önce hassasiyetim başladı birde ara ara belime ağrı giriyor sanki regl geleceği zamanki ağrı gibi tuvalete gidiyorum söa birşey yok 2 gündür de böyle bir bel ağrım mevcut ara ara da sol kasığıma minik minik kasık ağrısı geliyor. Bakalım nolacak ben hamilelik belirtisi diye düşünmüyorum ama böyle şeyler yaşayınca da insan tedirgin oluyor.

Canım şimdi okudum eylüle bende düşünüyorum bat bilmediğim için topiğe yazılamadım ama bende en son Mart katıldım nisandan beri yokum ciddi bir ara vermiştim.bugün hsg çektirdim Türkiye geldiğim için hepimize hayırlı olsun Eylül

Eylül ayı güzel haberlerle gelsin.Ben test almıyorum aldığım gün hepsini bitiriyorum bunu yanlış yaptım bu dandik ondan çıkmadı derken günde 2-3test boşa harcıyorum günüm geçmeden test yapmayacağım artık kesin kararlıyım

Kızlar bennide alın ama olumsuzum benimde 10 Eylül ama bende ovulasyon testi kullanıyorum adet biteli 4 5 oldu hep negatif

Aynılarını yaşadım bu ay erkenden belirtilerim oldu ama bende aynı senin gibi hamilelik değil diye düşündüm ki regl oldum. Ama inşallah seninkisi gebeliktir belli olmaz Rabbim sağlıklı gebelikler nasip eylesin en kısa zamanda hepimize inşallah ❤

Kızlar merhaba bat 25 Ağustos 6 gündür göğsüm çok hasssa bugünde regl olacakmışım gibi belimde bi garip ağrı başladı, reglim çok düzenlidir. Bu tarz bir şey yaşayan var mı
Benim normalde uzun senelerdir reglda göğüs hassasiyeti olmuyordu. Bu ay bende göğüs hassasiyeti yaşadım. Bir de kürtajla sonuçlanan ilk gebeliğimde belirtileri yazmışım uygulamaya orada göğüs hassasiyeti kasık ağrısı bel ağrısı pelvik ağrı yaşamışım o sebepten de şüphelenmiştim hamilelikten ama regl oldum. Ve evet bende kürtajdan sonra hep regla 5-6 gün varkenden başlayan bel ve kasık ağrıları var. Sırf bu belirtiler yüzünden kendimi hamile sanıyorum test yap negatif sonra regl ol moralim bozuluyor. Ama şunuda belirteyim ben ilk gebeliğimi böyle öğrendim. Aşırı şiddetli kasık ve bel ağrıları takiben göğüs hassasiyeti yaşadığım en net belirtiler bunlardı. Reglla hamilelik belirtileri birebir aynı olduğu için gebe olma ihtimaliniz var bence.

Kızlar bennide alın ama olumsuzum benimde 10 Eylül ama bende ovulasyon testi kullanıyorum adet biteli 4 5 oldu hep negatif
Ben de öyle yeni başladım ovulasyona şimdilik 4 gündür negatif gidiyor. İnşallah bu ay iyi sonuç alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…