Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

O zaman bildiğin şeyi hem sormuş hem cevaplamış oldun

Bütün silahlarımı kuşandım, ovulasyon dönemi bugün başladı. Bu ay olacak bu çocuk inşallah
Hahaha kiz beni güldürdün ya Allah da seni güldürsün.. bende vallahi bu ay oldu oldu olmazsa artik bilemiyorum ben catlamayi gördüm artik sira beklemedee bakalim insallahhh Önümüzdeki 15 gün cabuk geceydi iyi olurdu

Ya uzun süredir deneyen herkese Allah sanır versin iki aydır okumadığım sayfa kalmadı.Bir sürü tavsiye var yok yatakta bekleyin yok ayağınızı havaya dikin yok yumurtlama günlerinizde şansınız yüksek onu kaçırmayın deneyin ilişki arası bir gün zaman verin bekleyin ilişki sonrası hemen duş almayın şu pozisyon daha avantajlı şöyle olcak böyle olcak deneyin valla şuan okuduklarımı denemeye başladım.Eşimde de baskı yaratmadan çaktırmadan deniyorum bunları inşallah hayırlısıyla sağlıkla olur ya

Hayırlısıyla sağlıkla mutlulukla gelsin bebiş inşallah güzel haberler alalım buradan herkes için

2eylül benimde eklerseniz çok sevinirim.

Benim de 14 Eylül eklerseniz sevinirim. Bu ay Ovulasyon testi denicem bakalım inş Eylül hepimize hayırlı gelir

D dodocum bat 9 eylül beni de ekler misin
Merhaba en son nisan topiğine katılmıştım. Sonra 3 ay annemlerin yanında kalınca hiçbir topiğe katılmadım. 5 yıldır evliyim 2 yıldır istiyoruz İlk 1 yıl çok üstüne düşmedim son 6-7 aydır yoğun uğraşıyorum. Pcos var, hormonlarım çok düzensiz. Hayıt macunu ile düzene soktum. Şubatta hsg çekildim sol tüpüm kapalı. Bugün de ilk kez klomen tedavisine başladık. Heyacanla bekliyorummm

Ovulasyon
Eylülde güzel haberleriniz gelsin inşallah.

Yaaa Allah bağışlasın çok teşekkürler cevap için

Kızlar merhaba bat 25 Ağustos 6 gündür göğsüm çok hasssa bugünde regl olacakmışım gibi belimde bi garip ağrı başladı, reglim çok düzenlidir. Bu tarz bir şey yaşayan var mı

Kızlar merhaba bat 25 Ağustos 6 gündür göğsüm çok hasssa bugünde regl olacakmışım gibi belimde bi garip ağrı başladı, reglim çok düzenlidir. Bu tarz bir şey yaşayan var mı
Canım ben adet dönemi hiç göğüs ağrısı yaşamam ilk hamileliğimde belirti vs olarak hiç göğüs ağrısı yaşamadım o yüzden bilemiyorum kiminde oluyor kiminde olmuyor inşallah seninki gebelikten kaynaklı ağrıdır

Benim genelde regl belirtim budur hatta bu ay nerdeyse 10 gün boyunca göğsüm ağrıdı acıdı hassaşlaştı regl olunca geçti.

Kızlar benide ekler misiniz Bat 19 Eylül ilk kez bir topiğe adımı yazdırıyorum umarım uğurlu gelir benim hikayemde bundan 5 buçuk ay önce 9 hafta 5 günlük olması gereken bebeğimin kalbi 5 hafta 6 günlükken durmuş doktorun verdiği randevu günü gittiğimizde dünya başımıza yıkıldı kürtaj olmam gerektiğini öğrendim. Acil kürtaj oldum. O tarihten sonra acayip bebek isteği oluştu bizde. 3 ay korunma sürecinden sonra 2 aydır deniyoruz ikiside hüsranla sonuçlandı. Bebeğimi kaybettiğim günden hemen sonra folik asit kullanmaya devam ettim. Arı sütü bal polen propolis faydalarını okudum onu kullanmaya başladım fakat 2 aydır olmadı. Çok üzülüyorum. Bir de psikolojik olarak hamileliğin bütün belirtilerini yaşıyorum denediğimizden beri. Tam diyorum herhalde hamileyim test yapıyorum negatif. Artık karar aldım eve önceden test almayacağım. Bu ayda tatile gidelim kafamızı boşaltalım istedim. İnşallah Eylül evlilik yıldönümümüz bebeğimiz en güzel hediye olurda haberini eylülde alırız diye dua ediyorum. Yeni topiğimiz hayırlı olsun hepimize en sağlıklısından en hayırlısından en güzelinden bebişlerimizin haberi nasip olsun inşallah

Selam kızlar ağustos olmadı Eylül için geldim 17 Eylül benide eklermisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…