Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Kızlar bu ay ek bir yöntem deniyecek olan var mı? Kür falan.. ben incir tüketiyorum ama öyle kür olarak değil günde bir tane bir de bu ay ilişkiden sonra 30 dk falan uzanıcam öyle çok hamiş kalan olmuş
Bu ay aksilik olmazsa mfk es paketine başlamayı düşünüyoruz bugün sipariş vereceğiz aksilik olmazsa gelir gelmez başlarız inşallah onun dışında sağlıklı besleniyorum abur cubur asla tüketmem iki yıla yakındır haftada 3-4 gün ağırlık egzersizi dahil pilates cardio egzersiz yapıyorum. Bu ay bir de keçiboynuzu özü eşime içirmeyi düşünüyorum:)

Canim nezamandan beri bekliyorsun bebis?

bisey sorucam size ovulasyın testim 10 gundur pozitif sebebi ne olablr adetim gecikti

Canım ben ilk gebeliğimde 16 ay denedik sebepsiz olmamıştı son ay tekrar gittim doktora prolaktin o ay 40 çıktı. Dostinex verdi yarım yarım salı ve perşembe içeceksin baska yok dedi. Bir de Progestan vermişti o ay onu içtim bize de korun ya da korunma demedi. Bu ay da gidin önümüzdeki ay artık iğne falan başlarız dedi. Biz o ay çok serbest takıldık. Ayak falan dikmedim kalktım direk.:) yumurtlama takibi falan hiçbir şey yapmadım. Nasılsa olmazsa önümüzdeki ay tedaviye baslıcaz diye. Sonra ay sonu geldi anaaaaaa ben test yaptım öylesine ha tövbeler olsun negatif görmeye alışmışım ya bir baktım saniyeler içinde ikinci çizgi çıktı elimde test koridorlarda koşuyorum sevinçten şoka girmiştim. O zaman ben de çok düşündüm ya bu hapı içtim bebeğime bir şey olduysa olursa diye doktorum dedi ki içini ferah tut asla bir şey olmaz. Şuan oğlum 4 yaşında ellerinden öper teyzesi :)

Canim nezamandan beri bekliyorsun bebis?
Canım ilk çocuğuma 16 ay kadar uğraşmıştık sebepsiz olmamıştı sonra oldu. Şimdi 4 yaşında kardeşi olsun istiyoruz. İki üç aydır düşünüyoruz gerçek anlamda iki ay olacak. Bakalım bu sefer de uzun bekleyecek miyim yoksa bu temiz beslenme ve egzersiz hayatım bir etki edecek mi çok merak ediyorum sen ne zamandır istiyorsun canım

Canim ben 2 senedir bekliyorum tabi ilk senesi pek üstüne düsmedim ama bu son 1 senedir kontroller falan oldum iste hormondur esimde ayni sekilde sükür ikimizde saglikliyiz ve hicbir sorun yok ama iste bekliyoruz hala

Canim ben 2 senedir bekliyorum tabi ilk senesi pek üstüne düsmedim ama bu son 1 senedir kontroller falan oldum iste hormondur esimde ayni sekilde sükür ikimizde saglikliyiz ve hicbir sorun yok ama iste bekliyoruz hala
Bizde de hiç sorun yoktu ama olmuyordu hikayemi anlattım yukarıda kaldı sanırım. Olacak inşallah onun geleceği zaman belli. İçini ferah tut güzel arkadaşım

Adetim 4 gun gecikince yapmıstım negatifti dkkarlı bakmadım yoktur diye aradan 2 saat gecti atmak icin elime tekrar baktım cok az ama gozle bıle zor gorunen cızgi vardı ama umursamadım kuruma cizgisidir diye
Tekrar kaset test yapin bence adetiniz gecmisse cikar zaten

Kızlar reglim şu an yarın son günüm sırf meraktan ovulasyon testi yaptım ilk kez yapıyorum. Regl döneminde koyu çıkması normal mi ovulasyonun?

Merhabalar bir buçuk yıllık evliyiz.2aydır bebek istiyoruz.Çok ciddi bir takip yapmıyorum arada uygulamadan yumurtlama günlerime bakıyorum.Öncesinde hem eşim ben ben doktora kontrole gittik onun sperm sayımı normal çıktı benimde yumurtalıklarıma bakıldı kan testim vs bir sorun gözükmedi.Detaylı bir muayene değil genel birşeydi.Her iki doktorda 6ay deneyin olmazsa tekrar gelirsiniz dedi.Şuan biraz heyecanlıyım.Çok istiyorum ama çokta korkuyorum bakalım hayırlısı.Bat tarihim 2 Eylül.

Kızlar reglim şu an yarın son günüm sırf meraktan ovulasyon testi yaptım ilk kez yapıyorum. Regl döneminde koyu çıkması normal mi ovulasyonun?Eki Görüntüle 3115148
Bende denemiştim çok silik çıkmıştı ama bilemedim istersen dün yapmışsın bugünde yap bi bakalım nasıl olacak artış varsa ya gebelik ya yumurtlamadır

Bende denemiştim çok silik çıkmıştı ama bilemedim istersen dün yapmışsın bugünde yap bi bakalım nasıl olacak artış varsa ya gebelik ya yumurtlamadır
Gebelik olması imkansız canım çünkü hem reglim hem de 82637282873 tane gebelik testi yaptım regl olmadan önce Testi aldığım hanımefendi adet zamanı lhın yüksek olabileceğini söyledi. Bi de sıvı alımına dikkat etmediğim için c çizgisi tam koyu olmadığı için t koyu kaldı bence.

Birşey soracağım doktorum ocean mumy vitamin verdi multıvitamin gibi birşey içiyorum kokusu biraz kötü ama içeriği güzel gibi hamile kalmaya etkisi yok sanırım değil mi? Sadece bebeğin sağlığı İçin kullanılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…