Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Benim çok akıntım olur şeffaf uzayan ve çatlayacağı gün de ağrım oluyor kasıklarda

8 Eylül ile ben de aranıza katılabilir miyim?
bu ay ilk defa denemeye niyetliyiz, pek umudum yok açıkçası ama hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Kızlar vajinal ultrasyon acıtıyor mu ilk defa baktırmak cuma günü çağırdı yumurtlama takibi için karından görünmez folikul takibi dedi kendini ona göre hazırla gel dedi hiç vajinal baktirmadim
vajinismus vs değildiysen korkma hiç acımıyor. Dr da önemli biraz ama ben bu güne kadar bir kere sıkıntı yaşadım onda da dr kötüydü ama ilişki sırasındaki herhangi bi rahatsızlıktan ya da acıdan diyeyim fazlası olmuyor

İşte bende o arada kaldım 17 si olsa döngünün 11. Günü ben genelde döngünün 12 -13-14 bunların birinde yumurtluyorum aman beee eskiden ilişki olunca bebek oluyor sanıyordum
17 19 21yapabilirsin aslında o zaman eskiden ben de öyle sanıyordum şimdi yüz kere de ilişki olsa bebek olmuyo sinir oluyo insan

Benim ilişki dede hepsi girmiyor ki çok korkuyorum vajinal ultrasyondan da ama bunun üstüne de gitmem lazim

Selaam canim
Vallahi ben kafayi yicem cok az kaldi.. bu ay bide ovulasyon yaptim dün pik gördüm bugün yarin degerlendircem ama olmicak gibi icimde hic bir umut da kalmadi.. kafa gidik, aglasam mi gülsem mi bilemiyorum

Selaam canim
Vallahi ben kafayi yicem cok az kaldi.. bu ay bide ovulasyon yaptim dün pik gördüm bugün yarin degerlendircem ama olmicak gibi icimde hic bir umut da kalmadi.. kafa gidik, aglasam mi gülsem mi bilemiyorum
Ovulasyon yaparsam daha çok takarım diye yapmıyorum bende benimde içimde olmıcak gibi bi his var umut bende de tükendi bazen modum düşüveriyor her bebek gördüğümde rabbim nasip et diyorum ama var bi süre herhalde isyan etmekte istemiyorum hiç Milletinde sürekli hadi çocuk hadi çocuk demesi daha çok düşürüyor modumu valla bunaldım iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…