eylül 2009 lular bi bakın bakalım..

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
5.968
4
40
merhaba annişler..
hepimiz ekim anneleri topiği altında buluştuk kimimiz erken den doğursada biz "ekim anneleri" grubunu oluşturduk hep..
görüyorum ki birbirimizi okadar çok sevmiş okadar çok benimsemişiz ki bebikleri merakla heycanla bekler olmuşuz hep doğum yapanları gözümüz arar en ufak haber duyabilmek için epey beklemişiz:)
diyorum ki albüm açsak ve bebeiklerin resimleri alıntılarla yorumlarla karışmadan güzel bi düzen içinde albümü gezebilsek..
bunun için teklifim şu ben mail adresi vereyim isteyenlere,bebeklerin fotolarını bilgileriyle birlikte atın ayın sonu hepsini topluca bi albüm oluşurup topic açayım sonrada ziyaretçi defteri gibi yorumlarımızı yazarız hiçbişey karışmaz..
ilgilenenler başlasın bana resim göndermeye bende düzenlemeye biriktirmeye başlıyayım
özelden mail adresimi isteyin yollayayım..

istediğim bilgiler:
bebeğin anne adı:
bebeğin adı:
doğum tarihi:

valla sekerim actim bir tane topik sadece resimler ve hikayeler olsun diye ama nerdee masallah demeden duramadi kimse yine 3 sayfa oldu 2 tane hikaye var arada en iyisi sen onceden bilgileri topla dedigin gibi sonra hepsini birden ekle kimsede araya girip masallah diyemesin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…