Eyll`de Bodrum hla scak m?

olivia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
5.055
5.694
Arkadaslar, eylül`de Bodrum`a tatile gidecegiz.
Merak ettigim, hala sicak olurmu?
Bazi arkadaslarim eylül`de ege soguk olur diyorlar ama...
Bu arada kalacagim otelin adi Kefaluka Resort Bodrum, giden varsa bana hotel hakkindada bilgi verirse sevinirim.
Ama Insallah eylül`de yinede sicaktir.opuyorumnanaktan

canım yorum beklemeden otel içinn bilgi almak için otelpuan otel tavsiye otelşikayet gibi sitelerden gidenlerin yorumlarını okumanı tavsiye ederimm...

tesekkürler teknolog, cok büyük yardimin oldu.a.s. Hemen bakacagim.
Ama eylül`de Bodrum genelde nasildir hava durmu olarak, bunuda bieln varsa, cok sevinirim.

Bodrum`da yasayan yokmu arkadaslar?
Bodrumun eylül aylarindaki hava durumu hakkinda bilge verecek kimse yokmu?:uhm:

eylülde gitmişliğim yokama gidenler hep eylül ayında gideceksin derler rahatlığı bakımında çok sıcak olmayıp bunalttığından sanırımm..ama birebir gidenlerden bilgi al yineedee..

Cok tesekkür ederim teknolog, inan burada günes yüzü göremedigimiz icin, böyle merak sardim bende.

evet canım sıcak ve inanılmaz güzel oluyor. kendi adıma konuşuyorum bodrum tenhayken hatta kışın bile inalımaz güzel oluyor.:1hug:

Eylül ün 15 den sonra gitmiştim balayı için.
İnanılmaz güzeldi hava. Ve eşimle çıkarsam yine tatile eylül ayını tercih edicem.
O kadar güzeldiki oteller boşalmaya başlamış bi sakinlik vardı.
Çok memnun kalmıştık.

Cok tesekkür ederim arkadaslar, icime serin sular serptiniz. Bende aynen tenha ve rahat bir zaman istiyordum, demek öylede olacak.
Cok sagolun güzel biligileriniz icin.a.s.

canım eylül bodrumun en güzel zamanı diyebilirim sana, hiç şüphen olmasın git denizide havasıda şahane olur.

Ay arkadaslar inanin yazdiklarinizi okudukca cok mutlu oluyorum, hele Bodrumu öyle özlemisimki.
Cok tesekkür ederim hande sanada.
Inanin bu ara ha bire bir Akrep Nalan`dan : Halikarnas`da gecen yaz...
bride MFÖ`den: Bodrum Bodrum,
sarkilari söyleyip duruyorum....bayagi bir özlemisim. mafoldumben

tatil için en güzel zamandır eylül hem hava daha güzeldir hem de okullar açıldığı için daha sessiz sakindir

merhaba herkese bende eylül 22 -28 arasında gideeğim denize girip bronzlaşabilecek kadar sıcak oluyor mu acaba bodrum ????? acil cevap bekliyorum yoksa antalyaya gideceğim rezervasyon yapacagım ona göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…