Makyaj Ürünleri Eyeliner

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

gncaesen

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2014
56
3
Kod:
Merhaba kızlar geçenlerde maybelline gel eyeliner aldım fakat yanlışlıkla lacivertini almışım siyahıda bir türlü gelmiyor fiyat olarak o civarlarda sürümü kolay akmayan bi eyeliner önerir misiniz

En kalıcısı , kullanabilirsen gel eyeliner mış. Almayı düşünüyorum ama sürebilir miyim emin değilim . Siyah kalem hastalığım var ama göz kapağımın üstüne o kadar denememe rağmen süremiyorum .

Son düzenleme:
Oriflame'da var diye biliyorum galiba onları bulmak biraz zor canım .s Ben Essence eyeliner kalemi tavsiye ederim müthiş akma yapmıyor ve simsiyah saatlerce kalıyor kullandığım için tavsiye ederim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

valla ben farmasinin eyelinerını kullanıyorum. kalem gibi sürülüyor. sen çıkarmazsan çıkmıyorda. gayet iyi, hiç fırçayla sürmeye uğraşmaya gerek yok yani

merhaba kızla bende bulamamıştım siyah renginiı mispera dan buldum fakat fiyatını pahalı oldu için başka siteler baktım ve novabazar da buldum kulladım memnun kaldım halada kullanıyorum :KK4::KK5::KK1::nazar:

ben clinique quickliner kullanıyorum... cidden memnun kaldığım bir ürün fiyatı biraz pahalı ve hemen bitiyor bunlar olumsuz yanları... benefit in push-up eyeliner ı kullanan var mı? denemek istediğim bir ürün...

Son düzenleme:
Merhaba maybelline disinda loreal in siyah jel Eyeliner ini deneyebilirsiniz,ben de maybelline kullaniyorum ama loreal den de cogu arkadsim oldukca memnun,daha Uygun bir seyler ariyorm diyorsaniz da essence markasini önerebilirim,gratis ve roosmanlar da bulabilirsiniz,umarim yardimci olabilmisimdir :)

Arkadaşım bende maybelline kullanıyorum çok memnunum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben loreal ın jel eyelinerını kullanıyorum çok memnunum kısa sürede de bitmiyor ayrıca kutusu küçük olmasına rağmen :KK16:

ben clinique quickliner kullanıyorum... cidden memnun kaldığım bir ürün fiyatı biraz pahalı ve hemen bitiyor bunlar olumsuz yanları... benefit in push-up eyeliner ı kullanan var mı? denemek istediğim bir ürün...

Benefit'in linerı ha çıktı ha çıkacak. Ben de merak ediyorum onu.

Eyeko'nun Eye Do Eyeliner'ını kullanan var mı peki? Merak ettiklerim listesinde o da var.

Benefitin çıktı ama daha Türkiyeye gelmedi.ama MAC black track jel eye linerını tavsiye ederim :) fırçasınıda alırsan çok daha iyi bi sonuç alırsın.

Kızlar merhaba bugün eyeliner alışverişindeydim ama çıkmadan ciddi anlamda 1haftaya yakın buradaki her gönderiyi okudum ve bir liste yaptım, çok pahalı olanları bakmadan eledim bundan dolayı üst sınırım loreal :KK16: Sizlerin önerileriyle yaptığım alışveriş sonrasında da koşa koşa üye oldum :KK55:
B urada en çok önerilen ürünleri denedim, hepsi keçe uçlu eyeliner, lorealcontourkhol dışında o bildiğimiz göz kalemiydi. Fotoğrafta elime sürdükten 5dk sonra parmağımla bir kez ovuşturduğum halleri var. Benim en çok umutlandığım carbon glosstu ama en memnun kalmadığım o oldu. Favorim goldenrose daha sonra da alixavien :KK16: güvenin kızlar kapsamlı bir araştırmanın sonucu bu :KK49:
1433624829531.jpg

X