Göz Makyajı EYELİNER uygulama anlatimli (sonuç resimli)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gizem4191

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
4.644
4.622
İlk önce kusursuz eyeliner cekmek istiyorsaniz hepimizin EYELİNER diye bildigi fakat aslinda DİPLİNER diye satilan ürünlerden almamiz gerekiyor. (eyeliner firçalı / dipliner ucu sivri olan ) bu ayrimi yaptiktan sonra ben nasil çekiyorum diplineri anlatayim ilk önce göz kapagimin üst kismindan disari dogru bir cizgi cekiyorum ne kadar kalinlikta istiyorsam seri bi sekilde daha sonra göz pinarina yakin olan üst kapagi cektigim cizgiye dengeleyerek ciziyorum en son kuyruk yapiyorum kuyruguda iki asamada bitiriyorum ilk alt göz cizgisine hizalayip yukari egimli bir cizgi cekiyorum(düz cekerseniz eger gözleriniz düsük görünür yukari egim sart) sonra ust goz cizgisine hizalayip cekiyorum kuyrugun ucunda bosluk kalan yerleri diplinerle boyuyorum tamamdir( isterseniz daha koyu durmasi icin bir kat daha uzerinden gecebilirsiniz).. Hic bir sekilde korkak davranmayin kendinize guvenerek seri hareketlerle yapin korkak davrandiginizda elleriniz titreyecek ve bir turlu basaramayacaksiniz zamanla da elleriniz alisacak zaten.. Bir sonrakinde asama asama cekip koymayi deniycem simdilik sonucun resimini ekliyorum..Eki Görüntüle 1583079

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…