Göz Makyajı eyeliner sürmek istiorum ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
R

ros3

Ziyaretçi
ıstıorum ama bı turlu beceremıorumm :KK70: yardımcı olurmusunuzkaydirigubbakcemile3

aslında bizim yapabileceğimiz birşey yok :)
deneme-yanılma yöntemini denemelisin
evdeyken alıştırmalar yap elin alışır zamanla :)

Kesinlikle katılıyorum hem sanıdığı kadarda zor deil ucunu kreme veya suya batırarakta kolaylaştıra bilirsinn sürümünü...

kalem şeklindekilerden kullan onlar çok basit sürülüyo göz kalemi gibi ..

Canım sana dıplenır öneririm. Kullanımı çok daha kolay ve aynı eyelıner gibi duruyor. Bende çok eskiden eyelıner'a çok özenirdim ama birtürlü beceremezdim. Sonra diplenır keşfettim ve asla vazgeçilmezim oldu. Ben flormar' ınkini kullanıyorum hem fiyatı çok uygun hemde bayaa kalıcı tavsiye ederim sositososito

ben uzun zamandır maybellinein eyelinerını kullanıyorum kullanımı o kadar o kolay ki tavsiye ederim ama perşinin dediği gibi evde deneme yanılma yöntemini deneyerek elini alıştırabilirsin zamanla oturacaktır

dipliner ve eyelinerın arasındaki fark nedir arkadaşlar :eek: bende çok beğeniyorum eyelinerı ama bitürlü elim alışamadı zamanında uzun zamandırda denemedim dipliner deneyim o zaman

bende eyeliner sürme özürlüsüyüm........kaydirigubbakcemile3

bencede dip liner la başla evde sürekli dene. bende öyle yapıyorum daha tam öğrenemedim ama baya yol kattettim gibi azimliyim başaracağım. ucuz bi diplıner al şimdilik nede olsa sürekli sileceksin. istediğine ulatıktan sonra kaliteli bişiler alırsın. arkadaşlar flormar önermiş bi alıp deneyeyim bende. umarım başarırsın. bide göz şekli ile çok alakalı eyelinerlırın duruşu. badem gözlülerde büyük gözlülerde çok daha güzel duruyor.

dipliner ve eyelinerın arasındaki fark nedir arkadaşlar :eek: bende çok beğeniyorum eyelinerı ama bitürlü elim alışamadı zamanında uzun zamandırda denemedim dipliner deneyim o zaman

Canım eyelıner bana göre sürülmesi çok ustalık isteyen bir makyaj malzemesi. Diplenır ise onun çok daha pratikleştirilmiş bir hali. Ucu aynı keçeli kalem gibi yani sürümü çok kolay. Mesela gözünün üstüne kalem çekmek kadar kolay oluyor nerdeyse. sositososito

X