Göz Makyajı Eyeliner sorunum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

yaso26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2011
81
0
Geçenlerde avon extralasting liquid eyeliner aldım. Şu şekilde,

sıvısı içinde sanırım tutulan kısmında olmadığına göre. Ama bu püf nokta sanırım? Çünkü sürüyorum siyah olmuyor aşırı şeffaf bir görüntüsü var. Sıvısı bitmiş gibi sanki. Ne yapmam gerekiyor?

Avon'un eyeliner'ı hep böyle
Yıllar önce almıştım aynı sorunla karşılaştım gördüğüm kadarıyla adı değişmiş ama bu özelliği değişmemiş
Uzak durulması gereken bir eyeliner Avonunki
İlk sürüldüğünde bile bitmiş gibi asıl sürdüğüm yerler değil de fırçanın kenarlarının geçtiği yerlerin soluk renk aldığı garip bir ürün

Evet katılıyorum param boşuna gitti ona yanıyorum çok pişman oldum.. Bende acaba sorun bende mi diye düşünüyordum ama kuru yani... Peki hangi marka almalıyım eyeliner?

Golden Rose eyeliner ve Flormar artliner ı denedim ikisi de iyiydi,şuan Golden Rose kullanıyorum
Dipliner olarak da Pastel ve Flormar

Aynısından bu ay ben de aldım ve kalem gibi olduğu için batırma şansımız da yok çevirip sallıyorum ama yine aynı offff

en guzeli classıcs marka eyelıner sımsıyah yapıyor awon bendede war ama memnun deıl bu dedıgımı heryerde bulabılırsın fıyatıda uygun

Evet batırmalı olmadığı için çok büyük bir zorluk at çöpe yani.. LadyEvil teşekkür ederim bakıcam. Peki eyeliner ile dipliner arasındaki fark nedir?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…