Makyaj Ürünleri eye liner/ kirpik dökülmesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

zlmm

artık böyle
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
902
43
merhaba arkadaşlar ben siyah eyeliner tutkkunuyum kalem çekmeden dışarı çıkmam fakat son 5 aydır kirpiklerim dökülüo elimle hafif çektiğimde gelio korkuorum baya birz bırakıyım sürmeyim diyom yapamıorum alışmışım kendimi solgun hissediorum bana tavsiye edebileceğiniz bi şeyler var mı?

benim de son zamanlarda çok dökülüyor.Göz kalemi çok kullanıyorum ondan mı acaba diye düşünüyorum ben de.
Gözüme birşey batıyor gibi oluyor elinle kirpiklerimi haiffçe düzelteyim derken 4-5 adet birden dökülüyor.
Merak ediyorum bir de döküldüğü kadar yerine yenisi çıkıyor mu diye

çıkması gerekir normalde çıkmıyorsa problem var demektir
bence makyajlı olarak yatmayın mutlaka temizleyin ve yüzünüze sürdüğünüz nemlendiriciden kirpiklere de iyi geldiğini duymuştum özellikle yağlı olanlar yani gözlerini kapatıp hafif ovalar gibi sürün rimel gibi değil
birde bakım yağları var karıştırılıyor topiklerde bulabilirsiniz onları gece yatmadan sürüyordum bende bi ara uzamasına ve güçlenmesine yardımcı oluyorda gözleri biraz yakıyor zarar verebilir diye bıraktım
ama ara ara inlendirerek yapmak lazım
o zamanlar sanki uzamıştı yerimseniben

bi ara aktardan kirpiklerim için yağ alıp her gece sürüp yatıodum gözümde yanma yapıodu gözüme zarar verebileceğini düşünmemiştim kirpiklerim gür olmaya başlamıştı uzamıştı ne güzel ama kaşımda tüy çıkmayan yerde(sürerken yağlı doku değdiği için) tüy çıktı bende kullanmayı bıraktım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…