EVLİLİKTE CİNSEL HAYAT…

Sevgi1235

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
15
16
28
3 aylık evliyiz 6 gündür cinsel yakınlaşma yaşamıyoruz , bazen 3 gün üst üste oluyor. 10 yıllık evli gibiyiz sanki bu konuda. 3 gündür şehir dışındaydı geldiğinde özlemiştim ama yorgunum diye sarılıp uyumayı tercih etti… ben mı abartıyorum

3 aylık evliyiz 6 gündür cinsel yakınlaşma yaşamıyoruz , bazen 3 gün üst üste oluyor. 10 yıllık evli gibiyiz sanki bu konuda. 3 gündür şehir dışındaydı geldiğinde özlemiştim ama yorgunum diye sarılıp uyumayı tercih etti… ben mı abartıyorum
Bazen isteksizlik olabilir ama sarılıp uyumuş belkide gerçekten yorgundur

gerçekten yorgun olmasa emin ol olurdu erkekler böyle fırsatları kaçırmaz:KK49:
kafanıza takmayın böyle şeyler olur bazen yorgun olduğunuzda sizde istemiycek arkanızı dönüp uyuduğunuz günleriniz olacak :KK71:

Sürekli böyle davranıyor mu ona bakın bence tek seferlik ya da arada olan durumlar için kafanıza takmayın yorulmuş olabilir gerçekten

6 gün uzun bir süre değil bence. Kişilere göre değişir tabi 😀 bugün süslenin

Cinsel isteği az demekki seninkinin.

Yeni evliyiz surekli sevismeliyiz, kocam surekli istekli olmali kafasindan cıksın bence yeni evliler. Sonra hayal kırıklıgı yasiyorsunuz burada bu tarz çok konu acılıyor.
Yorgunluk, stres, hastalık bunlar cinsel istegi gayet azaltabilir yeni eski farketmiyor.

Yeni evliyiz surekli sevismeliyiz, kocam surekli istekli olmali kafasindan cıksın bence yeni evliler. Sonra hayal kırıklıgı yasiyorsunuz burada bu tarz çok konu acılıyor.
Yorgunluk, stres, hastalık bunlar cinsel istegi gayet azaltabilir yeni eski farketmiyor.
Evet sanırım hepimizde o algı var …

Çok haklısın valla.bir de evlilik yaşı çok büyüdü.eskiden insanlar 19, 20 yaşlarında azgın abaza halleriyle evlilikler yapıyordu.eee doğal olarak eskiden yeni evli kişiler çok daha fazla sevişiyordu.şimdi 30,35 yaşında evleniyoruz.zaten cinsel isteğin büyük bir kısmı azalmış oluyor.haa azalmayan da vardır ama azalması da hiç anormal değil.çok istekli insanlar olduğu gibi isteksiz ya da az iatekli insanlar da var.bizim kadınlarda kıskançlık olduğu için hayatın gerçeklerini bile kabullenemiyorlar.bir de bir erkek şöyle bir erkek böyle tarzı genellemeler yapıp beklentiyi yükselten kadın tayfa var.biri çıkıp sitede hergün sevişiyoruz diyor herkes birbirine giriyor hırstan.eee herkes bir değil ne yapalım yani? Ya da başka koca bulacaksınız.

Evet öyle bir sorun yaşıyoruz nedense aslinda daha önemli sorunlar da var evlilik temelinde

Var , ama enerjik oluyorum ben çoğu zaman ayrıca taş taşımıyor bu adam da yani
Merhaba, taş taşımıyor demişsiniz ama ruhsal olarak yoldan gelmiş yorgun olabilir. Sürekli olarak bi isteksizlik söz konusu ise tamam. Ama siz diyorsunuz üst üste olduğunu da oluyor diye. Sarılıp uyumak istemiş bence bu da en az cinsellik kadar güzel kıymetini bilin 🌸

X