evlilik

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
kızlar dün istemeye geldiler beni bizimkiler verdi gıbı oldu nazlanıyorlar tabıkı pazar gunu de bız onlara gıtmeyı dusunuyoruz nasıl davransam ki yanı mesela bı servıs yapılacagında bende yardım edıyımmı yoksa ole fazla karısmasaammı dıye dusunuyorum sımdıden bole alıstırmassammı kı sızce... dun gıderken kaynanam bana bi sarıldı cok hosuma gıttı sımdılık cok sıcaklar ama ıns sonradan degısmezler.

• Konu Sahibi EU2

hayırlı olsun.

Oldugun gibi davran. -tatlicadiarzu-
yardım edeyimmi? deme direk dal işe:smiley-cool:

• Konu Sahibi EU2
misafirliğe gittiğin zaman yardım ediyorsan orda da et ama abartma tabi herşeye atlama yani saygılı sevgili ol ama yumuşak yüzlü olmadığınıda göster ben öyle yapmıştım :))))))

• Konu Sahibi EU2
hayırlı olsun canım
senin adına çok sevindim
kendin gibi ol
allah tamamına erdirsin

bi de kendi adıma sevinebilsem çok güzel olcak

• Konu Sahibi EU2

önceliklen hayırlı olsun...
serviste yardım et...
ama o kadarda kendini işe kaptırma...
agırlığınıda koy...
şimdilik iyi olurlar canım...
evlendikten sonra görürsün onların gerçek yüzünü...:uhm:

• Konu Sahibi EU2
tesekkür ederım kızlar ıns hayırlısı olur..

• Konu Sahibi EU2
öncelikle hayırlı olsun....
olduğunuz gibi davranın,ne eksik,ne fazla....
yardım olayına gelince,tabiki yardım edin...
bu hareket yapmanız gereken bir hareket...
sevgiler...

• Konu Sahibi EU2
beyaz tavşan yanlış hatırlamıyorsam sevgilinle (yani müstakbel nişanlınla) aranda yaş farkı vardı. aileni nasıl ikna ettin neler yaptın, çok özel değilse paylaşır mısın?

• Konu Sahibi EU2
tabıkı soylerım ben ımkansız goruyordum ama ımkansız dıye bır sey yokmus onu anladım kızlar.bır gun onunla dugunde karsılstık annem orda gorunce cok begendı efendı bırıne benzıyor dedı once gormemıstı onu sonra benı dansa kaldırdı annem kızmadı ve o gunden sonra o dugunden sonra her sey ıı anlamda gelısmeye basladı boyle canımmm:)

Hayirli olsun!

Oldugun ve istedigin gibi davran ama herzamankinden daha saygili süprizzzzz

Beni istemeye geldiklerinde iki ay boyunca babam cevabini söylemedi, her hafta sonu geliyorlardi : Kiz evi naz eviymis, Babam evet dedikten sonra yani iki ay sonra söz kesildi sözden sonra ailem gitti evlerine daha önce gitmediler ! Babam kiz evi naz evi derken onlar patliyorlardi vermiycekler galiba diyorlardi ama sagolsunlar dayandilar vazgecmediler :teytey:

vay be canım seninkide çok uzun olmuş allahtan fazla naz aşık usandırmamış vallahi 2 ay her hafta sonuda sıkar be tatlım ne öyle gelinsin ne de ben gideyim ya

vay be canım seninkide çok uzun olmuş allahtan fazla naz aşık usandırmamış vallahi 2 ay her hafta sonuda sıkar be tatlım ne öyle gelinsin ne de ben gideyim ya

öyle deme cnm ya simdi 2yila yakin evliyim ve cok mutluyum, emeklerine degdi yani hepsinin sengözlerimebaksanab
her hafta sonu sen gel bana sor, güzel giyinmeler, yemeker fln derken zaten iki ay icinde bizden gibi oldular sırnaşık şey

allah tamamına erdirsin canım mutluluklar dilerim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…