evlilik yıldönünmümüz süpriz lazım napcam ben yahu fikir verin lütfen

çikolatta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
150
1
37
merhabalar arkadaşlar öncelikle fikrilerinize ihtiyacaım var .ben cok romantik bir bayanım 2 ci senemiz ve süpriz vede heidiye konussunda fikirsizim napcam ahuı böle basit olmasın diorum sıradısı falan süpriz hediye neyse işte ondan yerimsenibenay evet bekliyorum yorumlarınızı teşekkürlercoksekeriremsua.s.a.s.

Güzel Bir akşam yemeği hazırla yada dışlarda bir yer ayırttır..
Sonra Eşine bir mektup yaz ona karşı olan duygularını hissettiklerini herşeyi yaz
Bir cd ye resimlerinizden slayt yaptır
Güzel bir yemekten sonra bir otel ayarla ve 1 gece orda kalın..
Aklıma gelen bunlar cnm...

valla cnm biz 7 senemize girdik
ve sadece bu sene çok sade geçridik oda bir takım morel bozukluğundan

geçen sene yaptığımı anlatayaım sana
öncelikle sürekli dışarıda olduğumuz için
geçen sene evimizde geçirdim h.sonu c.tesiye gelmişti evlilik yıldönümümüz
o gün eve misafir geleceğini annesine gitmesini söyledim kızlar rahatsız olmasın dedim (c.tesi 4 gibi evde oluyorda)neyse gitti ben en sevdiği yemeği haırladım
sonra yemek yemek için oturma oadasındaki orta sehbaya hazırladım yerlere minder koydum
heryere mumlar yaktım .....pc.de şarkımızı açtım......buraya kadar normal....
hediye olarak ikimizin resmini pazıl yaptırdım ....onu paketledim....
sonra resim çıkan bardak yaptırdım sıcak çay su vs.koyduğun zaman resmimiz çıkıyorr
birde pantolon almıştım....neys yemeği yedik kahve içelimmi deidm fincanı verdim ilk çok duygulanmuştı....sonra pazılı verdim...en son öteki hediyeyi.....kocam çok mutlu olmuştu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…